Husté vlasy? Žádný problém!

Která z dívek či žen netouží po husté a krásné kštici za kterou se bude každý muž otáčet. Z televize a magazínů na vás koukají samé dokonalé ženy s dlouhými a krásnými vlasy, které podtrhnou krásu. Když se podíváte do zrcadla, přemýšlíte, co udělat, aby vaše vlasy byly taky takové, jako časopise. Jde to vůbec?

 

Možnost transplantace či umělých vlasů

Pokud do krásných, hustých a dlouhých vlasů hodláte investovat všechny své peníze, pak směle do toho. Transplantace nebo také nastřelování vlasů je postup, kdy se do pokožky hlavy implantují vlasové štěpy, a čeká se, zda se ujmou. Pozitivně ovlivní hustotu vašich vlasů. Jde však o finančně náročnou metodu, která nemusí být stoprocentní.

Podobně je na tom také prodlužování vlasů, které se tedy zaměřují spíš na změnu délky, ale také se vlasy trochu zahustí. Tuto metodu je nutno pravidelně opravovat, napletené vlasy se musí posouvat a doplňovat, aby vše vypadalo správně. Prodlužování je nutno provádět v renomovaných salonech a studiích, jinak hrozí, že vlasy budou zničeny a poškozeny.

Podpořte růst vlasů

Tato metoda není až tak finančně náročná, existují různé doplňky stravy a také další přípravky, které aktivují růst vlasů. Podpoří obnovu vlasových folikul, dodává pokožce hlavy všechny potřebné vitamíny a minerály, které potřebuje. Do svého jídelníčku je nutno zařadit také bílé maso, ryby a dostatečný příjem ovoce a zeleniny.

Speciální oleje a spreje

Když půjdete do drogerie, najdete tam spoustu produktů, které pomáhají odstranit mastnotu z vlasů, působí na suché a roztřepené konečky a podobně. Jak je to s hustotou vlasů? Existují speciální spreje. Ty nepodporují kvalitu nebo růst, ale soustředí se čistě jen na objem a hustotu. Opticky tak vaše vlasy budou působit jako husté a krásné.