První den na střední? Víme, co si obléknout!

Každý z nás se občas potřebuje obléknout tak, aby vypadal a cítit se dobře. Potřebujete udělat správný první dojem a do toho neodmyslitelně patří nejen chování, ale také oblečení. A přiznejme si to, na střední škole je první den tím nejdůležitějším. Noví spolužáci, noví učitelé. Všechno je nové, nejen okolí, ale také učení a předměty.

Oblečení, které neprovokuje

Možná máte rádi vyzývavé a provokující oblečení, ale to se pro první den ve škole raději odpusťte. Provokace není to, čím je dobré se prezentovat. Dáte najevo všem učitelům, že s vámi budou jen problémy a ti se na vás pak zaměří. Nemusíte však být ani ti nudní a tiší. Zkrátka zvolte takový outfit, který bude ten nej. Kluci to moc neřeší, takže jde spíš o doménu dívek a slečen.

Šedá a černá nezklamou

Důležité je pohodlí, během prvního dne na střední zažijete spoustu vjemů a novinek, jste možná maličko nervózní, proto vybírejte kousky, které jsou pohodlné. Chcete-li působit ležérním dojmem, můžete sáhnout po univerzální šedé a černé kombinaci. Klasické černé kalhoty, pokud je teplo tak klidně kraťasy s šedou mikinou či topem jsou ideální. Na nohy jednoduché baleríny nebo tenisky.

Romantická struna

Chcete-li vyzkoušet romantičtější kousky, pak sáhněte po áčkové sukni ke kolenům, kterou doplňte jednoduchým bílým tílkem nebo topem. K tomu stylové baleríny nebo sandále. Důležité je vybírat správný šperk, náušnice, jednoduchý náramek na ruku a náhrdelník, který samozřejmě volíte podle výstřihu topu.

Klasika, která neomrzí

Jsou džíny vaším každodenním kouskem oděvu? Nedáte bez nich ani ránu? Nemusíte se jich vzdávat ani první školní den. Světlé, tmavé, zvonové, otrhané, úzké, vyberte si ty, které máte nejraději, a jsou pro vás nejpohodlnější. K tomu jednoduchý rolák bez rukávů, vysoké tenisky a jednoduchou kabelku. Absenci šperku mohou rozbít hodinky.