Potěšte své nohy kvalitní pedikúrou v Pelhřimově

Každý z nás denně pečuje o svoji pokožku i o vlasy, ale celá řada z nás zapomíná pečovat o své nohy. Ty si však také naši péči zaslouží, vždyť jsou každodenně velice zatěžované. Všude nás donesou, někdy bývají po velkou část dne vězněny v botách, které mohou být příliš těsné, v některých částech jsou i neprodyšné a nohy tak nemohou dýchat.

Nezaslouží si jednou za čas kvalitní a profesionální péči?

Na pokožce nohou se často tvoří zrohovatělá kůže a pokožka je často vysoušena. O své nohy můžete pečovat i doma, ale kvalitní péče zkušené pedikérky se ničemu nevyrovná. Tuto péči vám může poskytne na profesionální úrovni Pedikúra Pelhřimov.

Co můžete očekávat od profesionální pedikérky

Jestliže se rozhodnete vyzkoušet profesionální pedikúru, můžete se těšit na kvalitní služby a péči a to v pedikérském salonu Pohoda v Pelhřimově, kterou potěšíte svoje nohy. Pedikérka vám nejen ostříhá nehty, ale postará se i o vaše nohy, které čeká lázeň. Po ní následuje odstranění zrohovatělé kůže a otlaků. Pokud máte problém s kuřími oky, budou odstraněna velmi šetrným způsobem. Vaše nohy budou hýčkány relaxační masáží krémem či olejíčkem.

Modeláž nehtů Pelhřimov nabízí stříhání a čištěný nehtů a uvolnění nehtových svalů.

Máte problém se zarůstajícími nehty? V salonu se provádí úprava a tamponáž. Potýkáte se ztluštělými nehty? V salonu vám je sníží a upraví. Pokud budete mít zájem, lze si nechat nehty nalakovat barevným lakem a dozdobit gelem. V nabídce služeb naleznete také poradenství, které se týká mírně mykotických nehtů a můžete si zde zakoupit i některé přípravky vhodné k jejich péči.

Pokud budete pedikúru využívat pravidelně (alespoň 1x za měsíc), budete mít nejen zdravé a krásné nohy, ale dopřejete si i příjemnou relaxaci, předejdete nepříjemným potížím (zarůstání nehtů, kuří oka, popraskaná a bolestivá kůže, otlaky), masáže vám pomohou rozproudit krev.