Úspěšná žena – co má ve své kabelce? 3

Jaký je obsah její kabelky? Kabelka je důležitou součástí mnoha žen, protože díky ní u sebe nosí velkou spoustu nejrůznějších věcí, které k životu potřebují. A co si budeme povídat, mnohé ženy v kabelce často uchovávají nejen jídlo na celý den, menší svačinky, láhev s vodou, ale třeba také nákupy, které stihnou pořídit během pochůzek ve městě. Malé kabelky se vám líbí, to určitě ano, ale jsou praktické vždycky na určitý druh činnosti. Na ples, do divadla, na večírek nebo třeba na festival, kde to ani jinak nejde.

Pravá ruka každé ženy

Některé ženy k životu potřebují spoustu věcí, které dají právě do kabelky, jiné si vystačí jen s minimem. Úspěšná žena potřebuje k životu spoustu věcí, minimálně pracovní nástroje a podobně, což se do malé kabelky nevejde. Proto si často pořizují ty větší a komfortní kousky, do kterých se vejde mnoho věcí, které během dne budete nebo můžete potřebovat. Co všechno by taková kabelka úspěšné ženy měla obsahovat a co obsahuje?

Make-up

Během dne se stane spousta situací, které si žádají opravu make-upu. Tu se vám rozteče řasenka, protože vás něco svědilo v oku, jindy se v horku make-up roztéká nebo se začnete lesknout a pudr je nutno mít u sebe. Rtěnka a další věci jsou samozřejmostí a důležitou součástí každé dámské kabelky.

Hřeben a gumička

Bez hřebenu ani ránu, pokud však důmyslně denně nepřipravujete účesy, které drží od rána do noci. Nosíte-li vlasy rozpuštěné, pak se vám bude hodit gumička na vlasy. Může být venku horko a potit se pod vlasy není příjemné nebo jednoduše potřebujete při práci vlasy svázané.

Kapesníčky a gel

Kapesníčky jsou univerzálními pomocníky, bez nich to zkrátka nejde. Ať už krotí vaši rýmu nebo pláč, pomáhají otřít ruce. Antibakteriální gel je pomoc, kterou využijete, když máte špinavé ruce a nemáte možnost si je někde umýt.