Vybíráme peněženku – zvolte si správný materiál i vzhled!

Do peněženky vkládáte spoustu věcí a kromě denního využívání chcete, aby vypadala alespoň trochu dobře a moderně. Peněženku je třeba vybírat pečlivě, protože budete-li do ní investovat jistý, větší či menší, finanční obnos, pak chcete, aby jednotlivé kousky vydržely co možná nejdéle. Běžné denní používání, pohazování nebo jiné zacházení je umí pořádně potrápit. Správný výběr materiálu je klíčem k výběru nové peněženky. Jaká by měla být? Například taková luxusní peněženka nemusí stát „majlant“, přitom může posloužit opravdu dlouhou dobu. Investice do materiálu? Ta se vám vyplatí, podobně jako Dianě.

Peněženka? Jedině kožená pro mě i manžela!

„Můj manžel si nepotrpí na módní doplňky nebo moderní kousky, potřebuje, aby byly hlavně praktické a mohl je ideálně využívat dlouhé roky. Peněženky kupoval nejčastěji látkové, protože ty mu údajně stačily. Já jsem ráda jednou za dva nebo tři roky peněženku vyměnila. Nudila mě barva, její vzhled nebo velikost, takže změna přišla vhod. A co si budeme povídat, některé z materiálů měly na mále už po roce, takže dva roky byla taková ideální doba na výměnu a koupi nového kousku. Ráda jsem vybírala ty barevné. Někdy se mi líbila černá se cvočky, jindy jsem kupovala křiklavě červenou nebo fialovou“ rozplývá se Diana.

„Jednou jsem si koupila koženou, protože se mi moc líbila. Vydržela mi dva roky, takřka bez poničení. Když jsem investovala, nechala jsem jí ještě další dva roky. Ani poté žádná změna. Byla jsem už naštvaná, že se ne a ne zničit a já si nemůžu koupit novou“ směje se Diana. „Manžel, který to viděl, se smál a chtěl vědět, odkud peněženku mám. Prý si taky musí pořídit peněženky AHAL, když jsou nesmrtelné. Nakonec se kožená pánská peněženka objevila pod stromečkem. A uznávám, udělala jsem si radost i já a pořídila si nový kousek“ uzavírá se smíchem.