Plot jako ze žurnálu

Chcete-li kolem vašeho domu dosáhnout estetického a zároveň funkčního oplocení, měli byste se soustředit na výběr typu oplocení. Jakmile máte vybráno, bude potřeba začít s terénními úpravami, přípravou děr pro usazení sloupků apod. Betonové oplocení je poměrně masivní, proto ani základy není radno podcenit. Podle rozměrů konkrétního plotu je třeba rozpočítat vzdálenost jednotlivých sloupků a vykopat pro ně dostatečně hluboké díry pro usazení. Jakmile jsou sloupky usazeny, čeká se na zavadnutí a vytvrdnutí betonu. Potom je možné začít usazovat jednotlivá plotová pole.

Jak může vypadat

Ta se skládají z půlmetrových plotových desek. Volíte jejich počet, dekor i barvu, u posledního dílce v každém poli lze zvolit některý z dostupných tvarů zakončení. Plot může být rovný, do oblouku, s mřížkou nebo lze přidat dřevěné latě ve zvolené barvě, které opticky odlehčí celou konstrukci plotu. Barvy i dekory můžete klidně střídat a kombinovat, jak se vám to líbí, záleží pouze na vás. Až se budete rozhodovat o vzhledu plotu, měli byste vzít v potaz také to, že můžete mít betonový plot dekorovaný z jedné nebo obou stran. Pokud si sami na montáž plotu netroufáte nebo nemáte dostatek času, přenechte ji profesionálům. Betonoveploty.net mají spoustu zkušeností se stavbou betonového plotu, realizovali jich už desítky, některé i v dost obtížně dostupném terénu.

Pokud si nedokážete dostatečně dobře představit, jak bude betonový plot kolem vašeho domu vypadat, využijte speciálního konfigurátoru betonového plotu, do kterého zadáte parametry vašeho zvoleného plotu a konfigurátor vykreslí podobu odpovídajícího plotu. Neváhejte a spolehněte se na odolné ploty s dlouhou výdrží a nulovou potřebou péče, betonové ploty budou sloužit kolem vašeho domu desítky let.