Vybavte váš dům krásnými, moderními a kvalitnímu koberci

Možná jste si už všimli, jak dovedou doplňky byt či dům pozměnit, nebo podtrhnout náš styl. K těmto šikovným doplňkům patří bytový textil, obrazy, koberce a další. Pokud vyměníte např. starý tmavý koberce za světlý s delším chlupem, místnost získá úplně jiný ráz. A určitě se vám bude změna líbit.

Poohlédněte se po kvalitních kobercích

Na webových stránkách https://www.vopi.cz/kusove-koberce-moderni/ najdete moderní koberce do klasických i extravagantních interiérů. Jejich nabídka je bohatá na barvy, velikosti i materiály a druhy zpracování. Vybrat si můžete koberce, které budou působit jako mechová peřinka, chlupaté krásné koberce, které jsou na dotek velmi příjemné, ale i koberce, které mění svou barvu spolu s dopadem světla a mírně jinak se lesknou.

Oblíbené koberce SHAGGY

Koberce Shagggy s vysokým vlasem patří aktuálně k těm nejoblíbenějším. Hodí se do všech interiérů, kde vyhledáváte pohodlí a příjemný vzhled. Příliš je neocení ti, kdo mají na kobercích častěji nehody, jako např. vylitou tekutinu, jogurt, jídlo, kde jednoduše „vládnou“ malé děti. Stejně tak by je mohl tahat za chlupy váš čtyřnohý mazlíček.

Krásně vypadá např. Shaggy Curacao, elegantní, zemité a tmavší barvy nabízí Life Shaggy, typy Paradise jsou zase zajímavě lesklé, podobně jako Melbourne Shaggy.

Použijte běhouny na chodbu nebo k postelím

I chodba může vypadat zcela jinak. Stačí koupit si dostatečně dlouhé běhouny, které se dají také upevnit ke schodům. Někteří lidé si je dávají i k manželské posteli namísto kusových koberců. Vidět je můžeme i u kuchyňských linek. Volit můžete z několika délek a šířek. Běhoun je obšitý chemlonem v barvě koberce, tvoří jej tedy syntetika i vlna.

Nezbývá než navštívit vopi.cz a vybrat si koberce na míru, kusové koberce, dětské koberce, nášlapy na schody, běhouny nebo rohože a rohožky. Samostatnou kategorií jsou pak gumové nebo textilní autokoberce.

Pokud nakoupíte u vopi.cz, budete zajisté spokojeni jak s kvalitou zboží, tak s přístupem e-shopu.