Správný dárek pro muže hledejte v pravé kůži

Hledáte vhodný dárek pro kamaráda, partnera či známého a neustále tápete? Vybírat dárky je většinou noční můrou nás všech. Najít ideální dárek, který by se zalíbil a nadchnul je někdy opravdu nadlidský výkon. Chce to především dostatek času a trpělivosti. Pokud vás však tlačí čas a nechcete kupovat něco obyčejného, pak se zaměřte na výrobky z pravé kůže, které jsou oblíbené u naprosté většiny mužů. Přinášíme vám hned několik tipů na ideální dárek. Nemusíte se bát, že by šlo pouze o koženou peněženku, která na vás může působit až příliš kýčovitě.

Odolnost a praktičnost

Kožené výrobky si získaly oblibu mužů především díky své vysoké odolnosti. Pánské pohlaví je totiž charakteristické tím, že věci, které má v oblibě, často nosí a přeje si, aby mu vydržely nejlépe celý život. Pravá kůže sice nevydrží věčnost, ale oproti jiným materiálům je její odolnost několikanásobná. Kožené výrobky jsou navíc typické svoji praktičností, což je další vlastnost, kterou muži na věcech milují. A jaké kožené výrobky budou správnou volbou?

Jaký dárek vybrat?

Tipem číslo jedna je často skloňovaná i proklínaná pánská kožená peněženka. Ačkoliv jde o celkem běžný dárek, tak u mužů stále boduje. Avšak kožená peněženka není zdaleka jediným vhodným dárkem pro muže, jak by se mohlo zdát. U mužů středního věku si získávají oblibu pánské kožené tašky přes rameno, u starších a vysokoškolsky vzdělaných pánů vedou zase kožené aktovky. Méně typickými dárky se může stát kožená bunda či opasek, které se vyplatí zvolit tehdy, pokud jste je na dotyčném viděli či po nich pokukoval.

Pozor na pravost kůže

Nakonec si dejte pozor na pravost materiálu. Stále častěji se setkáváme s padělky, které jsou typické svojí nekvalitou a dlouho tak nevydrží. Dárky z pravé kůže proto vybírejte od prověřených výrobců a prodejců. Jedním z prověřených prodejců je například společnost Špongr, která je na trhu již od roku 1994. Její produkty můžete najít na e-shopu www.spongr.cz nebo v kamenných obchodech v Plzni a Přešticích, kde se budete moct o pravosti přesvědčit nejen certifikáty, ale třeba i dotekem.