Co si obléknout během chladnějšího počasí?

Letošní léto si z nás opravdu dělá legraci. Jeden den je naprosto nádherně, sluníčko nám svítí, vítr nefouká, teploty dosahují skoro čtyřiceti stupňů nad nulou. Těšíme se, že si druhý den zajdeme na koupaliště, protože jsme to v den, kdy je horko, nestihli kvůli práci. Jenže druhý den jako kdyby léto vůbec nebylo.

Teploty spadnou na patnáct, fouká vítr, prší, bouří se. Není se čemu divit, když během letošního léta jsou všichni nemocní a takzvaně „na hromadě“. Navíc za to může také i klimatizace, která se používá takřka nonstop, ale při přechodu z vychlazené místnosti do takových veder to s naší imunitou prudce zatřese.

Nicméně toto počasí není dobré jen pro naše zdraví, ale také pro naše oblékání. Každý den zvažujeme, co si obléknout, protože počasí je naprosto nepředvídatelné. Ještě, že móda přinesla do aktuální letní sezony takové kousky, které se do léta vůbec nehodí, ale při chladných letních dnech nás stoprocentně zachrání. O co se třeba jedná?

Dlouhé svetry až po zem!

V poslední době se staly velice populární dlouhé svetry, které nám dosahují až ke kotníkům nebo alespoň pod kolena. V létě se mají tyto svetříky v tenké podobě nosit zejména ke kraťasům (podle aktuálních módních tipů v časopisech o módě). Jenže při chladných dnech se mimoto dokonale hodí i k obyčejným trhaným džínům, jednobarevnému basic tričku a oblíbeným teniskám. Navíc pokud by pršelo a tenisky byste si dát nemohli, svetr je hezký i ke klasickým chelsea botkám, které jsou jako stavěné pro deštivé dny.

Svetříky v této dlouhé podobě jsou aktuálně všude vyprodané, a pokud ne, pak se hned brzy zase vyprodají. Jistě ale přijde více takových kousků začátkem podzimu, kdy by se mělo už oficiálně ochladit. Nicméně pakliže vás zajímá cena, pak se připravte na poměrnou „pálku“. Za svetříky totiž nezaplatíte méně, než osm set korun.