Sestavte si ten nejhezčí letní look! Poradíme, jak na něj!

Letošní léto nám dává pořádně zabrat. Nejvíce dává zabrat naší imunitě, protože se během lusknutí prstů mění teploty. V jednu chvilku je třicet stupňů, v další chvíli je pouze patnáct. Díky takovým přechodům, časté klimatizaci a nadmíře pocení se najednou náš organismus neumí vypořádat s takovými tlaky a tak jsme letos velice často nemocní.

Také nám však dává zabrat to, co si každý den máme dát na sebe. Jeden den prší a musíme vytáhnout podzimní oblečení, druhý den je zas plus třicet stupňů, a tak běžíme do obchodu a kupujeme si šortky a hezké letní šaty.

Pokud je však venku krásně, většinou nevíte, jestli si máte obléknout šaty nebo šortky nebo nějakou hezkou sukni. Je tolik různých druhů oblečení, že se jen málokdy rychle rozhodneme. Když je však vážně horko, sáhněte po vzdušnějších šatech. Přinášíme vám několik tipů, jak je zkombinovat a jak tedy vytvořit ten krásný letní look, za kterým se budou kolemjdoucí jenom otáčet!

Vsaďte na pestré barvy!

Léto je v plném proudu a při sestavování takového letního looku zapomeňte na běžné barvy, kterými neohromíte. Raději sáhnete po skvělých pestrých barvičkách, které jsou pro léto to pravé. Takový hezky letní look se totiž skládá z šatů, které jsou pestrých barev. Můžete samozřejmě volit aktuální trend, tedy košilové šaty, ale v těch se většinou pěkně zapotíte. Raději sáhněte po takových šatech, které mají skládanou sukni a jsou volnější. Upnutý mají maximálně pas. Tyto šaty najdete jen na ramínka bez rukávů, proto sáhněte raději po této verzi.

K takovým letním pestrým šatům nevolte lodičky, protože právě ty způsobí jenom to, že nebudete na konci dne cítit nohy. Raději si vezměte buď žabky, nebo hezké sandálky, kterých je aktuálně všude plno. Nebojte se barviček. Co se týče kabelky, tak tu volte buď ve formě mini batůžku na záda, nebo se rozhodněte pro kabelku přes rameno, takzvanou crossbody. Kabelky do rukou nechejte doma.