Roztrhli jste si džíny? Nevyhazujte je! Co ale s nimi?

Pokud trávíte poměrně hodně času na sociálních sítích, jednoznačně vám neunikla řada videí, která zde aktuálně koluje. Videa nekolují ani tak na nejznámější a nejrozšířenější sociální síti, tedy na Facebooku, ale spíše na Instragramu.

Právě zde vás totiž hned při projíždění příspěvků trkne několik videí, v nichž si ze starých módních kousků můžete během pár vteřin vykouzlit nějaký nový, stylový trend. Takových videí je opravdu mnoho, v nichž se radí, jak si udělat hezké tričko z roztrhaného trička nebo jak si vykouzlit unikátní sukni z pouhopouhé dědovy staré košile. Nápadů je vážně mnoho a jde tu krásně vidět, že fantazii se meze nekladou – zejména v módě.

Aktuálně se totiž na pultech v mnoha obchodech sice nachází skvělé kousky, ale jsou za relativně vysokou cenu. Proto se ženy rozhodnou zkrášlit svůj starý módní kousek a udělají si tak opravdovou radost. Jednu takovou radost si můžete udělat i ze starých džínů, které jste chtěli vyhodit. Pokud vám jsou stále dobré, ale vadí vám třeba roztržené nohavice nebo to, že jste nechtěně spadli na chodníku a džíny si roztrhli tak nešikovně, že to nevypadá vůbec hezky, pak to neznamená, že byste je museli vyhodit. I z takových kousků se dá udělat hezký nový stylový módní trend, který oslní naprosto všechny okolo.

Použijte šmirgl papír!

Často se stává, že jdeme po ulici a najednou zakopneme. Mnohdy si roztrhneme džíny na kolenou tak, že se zkrátka nedají dál nosit. Sice jsou aktuálně potrhané džíny v kurzu, ale ne tak, jak jste si je roztrhli. Nemusíte ale plakat nad rozlitým mlékem a už vůbec je nemusíte vyhazovat – stačí použít šmirgl papír. Ten vám totiž dokonale pomůže k tomu, abyste si džíny po celém obvodu roztrhali tak, že se původní „odřenina“ doslova ztratí! Šmirgl papír udělá takové trhliny v kalhotách, které budou působit stejně, jako když takové džíny koupíte v obchodě!