Second hand – originální oblečení za přijatelné ceny

Second handy nabízejí nákupy originálních kousků oblečení za přijatelné ceny. Pokud si v second handu vyberete nějaké oblečení, zaručeně v takovém kousku nepotkáte nikoho dalšího. Mezi velmi oblíbené druhy zboží patří trička, kterých není, hlavně v letním období, nikdy dost. A jestli si myslíte, že nakupování v second handu není úplně vhodné, jste na omylu. Tyto obchody se zahraničním, a mnohdy značkovým, oblečením si získávají stále větší oblibu. Pokud se vám navíc podaří “vychytat” výprodej, můžete si pořídit komplet novou garderobu za velice nízké ceny.

Onlinesekac.cz

Onlinesekac.cz nabízí nakupování z pohodlí domova. Stačí se zaregistrovat pomocí e-mailu nebo přes facebook a můžete využívat veškeré výhody, které e-shop nabízí:

Expedice je již druhý den a zboží si můžete rezervovat až na 14 dní. Každý kousek oblečení je originálem. Naleznete zde například šaty krátké, které jinde v nabídce nenajdete. Kousky, které má obchod v nabídce, se dovážejí z Anglie, Norska, Švédska, Švýcarska a Rakouska.

Veškeré zboží je pečlivě vybíráno. V nabídce naleznete zboží, které je zařazeno do několika kategorií, díky kterým získáte podrobnější informace o jednotlivých kouscích. Zboží označené jako nové patří do sezónního výprodeje, mohou to být starší modely či oblečení z nadměrných zásob. Perfektní má označení zboží, které je téměř nové a málo používané. Nošené, ale velmi kvalitní oblečení, nese označení pěkné a jako dobré je oblečení, na kterém se nacházejí drobné nedostatky (žmolky,flíčky, které lze vyprat, drobné nedostatky ve švech – vše označeno u jednotlivých produktů). V žádném případě zde nenarazíte na oblečení velice obnošené nebo seprané.

Parametry oblečení

Možná namítnete, že nakupovat oblečení bez vyzkoušení není úplně ideální. I na tyto důležité “maličkosti” e-shop pamatuje. Kromě klasického označení velikosti (může být u každého výrobce jiná) u každého jednotlivého druhu oblečení najdete u jeho popisku i základní míry. Díky tomu si můžete ověřit skutečnou velikost.