Nejste spokojená se svými nehty? Tento salon v Praze Vám pomůže

Vizitkou každé moderní ženy jsou krásné a upravené nehty. Pokud i vy chcete patřit mezi ně, vyzkoušejte profesionální služby kosmetického studia Beautiful-Me v Praze, které vašim nehtům poskytne náležitou péči.

Kvalitní péče o vaše nehty

Gelové nehty Praha mají ve své nabídce nejen modeláž nehtů, ale i doplňování gelu či manikúru. Při manikúře dochází ke kultivaci rukou, avšak hlavní důraz je kladen na nehty a jejich okolí. Kosmetické studio nabízí celou řadu úprav, díky kterým budou vaše nehty krásné po dlouho dobu.

  • Modeláž nehtů

V případě, že si chcete zachovat přírodní vzhled vašich nehtů, využijte možnosti aplikace gelu, jež se nanáší na přírodní nehty. UV lampa, která se také používá, zajišťuje pevnost a trvanlivost gelu. Výhodou takto upravených nehtů je jejich přirozený vzhled. Gel lze nanášet na jakýkoli tvar nehtů. Krásu vašich nehtů zajistí také celá řada barevných laků.

  • Manikúra

Tato procedura již není zdaleka výsadou pouze žen. V poslední době si nachází oblibu i u celé řady mužů. Každý muž, který má pečlivě upravené ruce a nehty, působí elegantním dojmem. Při klasické manikúře jsou vaše ruce podrobeny dezinfekci a lázni, je ošetřena nehtová kůžička, na ruce se nanesou přírodní oleje a také jsou upraveny nehty. Speciálním druhem manikúry je japonská manikúra P- Shine, díky které získají nehty vysoký a dlouhotrvající lesk.

I řasy vyžadují péči

Dámská kosmetika Praha, která je součástí kosmetického studia Beautiful-Me, vám nabízí i péči o vaše řasy. Ne každá žena je se svými řasami spokojena a proto studio nabízí jejich prodlužování či doplňování. Prodloužené řasy nabízejí nejen přirozený vzhled, ale i dlouhou trvanlivost (3 – 6 týdnů v závislosti na životním cyklu řas přirozených). Na jejich vzhled a kvalitu nemají vliv ani žádné běžně vykonávané činnosti a také není potřeba na ně používat řasenku.

Nevěříte? Tak vyzkoušejte kvalitní služby a péči profesionálů.