Proč je péče o zdraví formou doplňků tak důležitá?

Většina lidí nemůže hrdě prohlásit, že jsou zcela zdraví. Stále více lidí se potýká s bolestmi, špatnou kvalitou pokožky, slabou imunitou, depresemi, nespavostí, špatným krevním tlakem a dalšími zdravotními obtížemi. Mnoho ze zdravotních potíží je způsobeno nedostatečným obsahem živin v potravinách, které konzumujeme.

Je velmi těžké uspořádat si jídelníček tak, aby obsahoval kompletní spektrum vitamínů, minerálů, aminokyselin, vlákniny, bílkovin a dalších potravinových složek, bez kterých se náš organismus neobejde. Pokud je v těle některých živin nedostatek, vždy se to nějak projeví. Proto je nejvhodnějším způsobem doplnění těchto živin užívání potravinových doplňků, jsou vyráběné tak, aby tělu dodaly potřebné živiny ve snadno stravitelné formě. Ne všichni výrobci však mají kvalitní doplňky stravy, pokud chcete, aby měly pro tělo skutečný přínos, vyplatí se obrátit na jejich předního výrobce, pro kterého je na prvním místě přínos pro zdraví. Jde o Senza Medical.

Doplňky, které by vám neměly chybět

Preparáty od tohoto výrobce, i dalších kvalitních poskytovatelů, najdete přímo v eshopu Senzamedical.cz. Obzvláště v zimních měsících se hromadí počet nakažených lidí, často nemusí jít o přímý styk s lidmi, velké množství virů a bakterií najdeme zejména na klikách, na penězích a na nákupních košících. Následně se stačí dotknout sliznice a vystavíme se nebezpečí choroboplodných zárodků, které nám na pokožce zůstaly. Pořiďte si proto Duolife Antibakteriální gel na ruce, který zaručí snadnou dezinfekci rukou.

Důležité je také posílit imunitu, abyste byli odolní vůči všem nebezpečným vlivům ve vašem okolí. Základem je dostatek vitamínu C. Velmi kvalitním zdrojem je Senza vitamín C 250ml, který obsahuje tekutou lipozomální formu vitamínu C. Ne každý se vyzná v bylinách, které dokáží podpořit imunitu a než užívat všechny tyto byliny zvlášť, je výhodnější možností chutný přípravek Lyfestyles Intra, který obsahuje 23 osvědčených rostlinných výtažků. Malým zázrakem ve světě medicíny je také Serrapeptáza, jde o enzym, který působí proti chronickým zánětům a má i řadu dalších skvělých přínosů pro tělo. Starejte se šetrně o své tělo a zajisté se vám tato péče vrátí v pevném draví a kvalitním životě.