K profesionálnímu potisku předmětů potřebujete speciální technologii

Chtěli byste si sami zajistit potisk na textil a různé předměty nebo ho dokonce nabízet ostatním? Dnes tuto službu může nabízet skoro každý, podmínkou je pochopitelně vlastnit takové vybavení, které vám to umožní. Potisk každého předmětu by měl splňovat určité specifikace a k tomu vždy potřebujete vhodný přístroj, bez kterého se neobejdete. Tiskárny, termolisy a další zařízení nekoupíte všude, musíte se obrátit na specializovaného dodavatele, kterým je eshop Termolisy.cz. Ten zajišťuje moderní stroje pro potisk, které patří k nejlepším na světě. Jeho sortiment zahrnuje pouze značkové produkty, které jsou předpokladem profesionálně odvedené práce.

Termotransférový lis

Pokud je vaším cílem termotransférový lis, vyplatí se pořídit kvalitní termolisy předních značek, u kterých máte jistotu, že vám vydrží sloužit mnoho let a vždy vám udělají práci v té nejvyšší kvalitě. Mezi nejlepší stroje patří termolisy značky Marta. Termotransférový lis má oproti jiným druhům potisku výhodu v tom, že dokáže aplikovat dané struktury i na materiál s hrubším nebo členitějším povrchem. Kvalitní lisy na textil vám umožní dělat potisk na textil, který zahrnuje trička, čepice, bundy a mnoho dalšího. Termolisy mají velmi snadné ovládání a v nabídce je mnoho automatických lisů, se kterými nemáte v podstatě skoro žádnou práci, protože vše udělají samy. Celý proces lisování udělají podle vašeho nastavení. Jelikož mají tyto stroje široký teplotní rozsah, tak jsou vaše možnosti aplikací různorodé. Vždy se při nákupu vyplatí zvolit nejlepší poměr ceny a kvality a to výrobky v eshopu Termolisy.cz mají. Navíc zde pořídíte všechny produkty za mimořádně nízké ceny.

Pokud hledáte tepelný 3D lis na potisk, skvělou možnost je 3D lis VACUUM, který tiskne sublimační metodou a je jako stvořený pro potisk pouzder tabletů a telefonů, hrnků, přívěsků, talířů a dalších předmětů. Jelikož je multifunkční, může najednou provádět několik potisků. Inspirujte se kompletní nabídkou eshopu Termolisy.cz a zajisté zde najdete vše, co potřebujete.