Pozemek pod dohledem fotopasti

Cítíte se ve svém domě bezpečně? Pocit bezpečí je důležitý, ovšem ne každý se cítí skutečně bezpečně. Pokud chcete pocit bezpečí zvýšit, ideální možností je nákup fotopasti. Fotopast je zařízení, které není o moc větší než digitální fotoaparát a zajistí vám možnost dokonale monitorovat váš pozemek. Fotopasti se umístí na strom, odkud nenápadně sledují každého, kdo vtrhne do monitorované oblasti.

Jak fotopast funguje?

Základem fotopasti je kvalitní PIR čidlo, které reaguje na tepelný pohyb. Když se před fotopastí bude pohybovat člověk nebo zvíře, fotopast to okamžitě pozná a vetřelce vyfotí. U fotopasti si můžete vybrat, jestli bude zaznamenávat video, fotografie nebo obojí. Fotopasti se využívají pro monitorování zvířat ve volné přírodě a také k ochraně majetku.

Fotopasti mohou fungovat nonstop nebo v čase, který si nastavíte. Díky nočnímu přísvitu vám fotopast pořídí kvalitní fotografie i za naprosté tmy. Fotopasti ukládají záznam na paměťovou kartu a záznam si můžete prohlížet třeba na počítači nebo v televizi. Vyplatí se vybírat fotopast s LCD displejem, následně si můžete pořízený záznam prohlížet přímo na těle fotopasti. Na běžných fotopastech můžete tedy zpětně kontrolovat, kdo navštěvuje váš pozemek v době vaší nepřítomnosti. Pokud chcete mít aktuální přehled o tom, kdo váš pozemek navštěvuje, můžete si vybrat také fotopasti s GSM modulem, takové fotopasti vám budou pořízené snímky okamžitě odesílat na email nebo na telefon formou MMS.

Fotopast má v dnešní době na pozemku stále více lidí a pokud jste si jí u nikoho nevšimli, je to pravděpodobně tím, že jde o maskované zařízení, o jehož umístění ví většinou jen jeho majitel. Fotopasti nejsou drahé a dokonce i vy si můžete vybrat fotopasti za výhodné ceny.