Mějte byt jako ze žurnálu

V dnešní době Facebooků a Instagramů je zcela běžné, že se lidé snáz dostanou k většímu množství informací a především k aktuálním informacím. Mohou se tak snadno inspirovat, mají na výběr spoustu možností. Také vy chcete mít interiér jako z obálky časopisu? Spolehněte se na kvalitní moderní tapety. Tapeta na zeď je způsob dekorace interiéru, který lidé znají již tisíce let. Mění se sice materiály a barevná provedení, jejich obliba však přetrvává po staletí.

Tapetu můžete použít všude

Ať už potřebujete vylepšit obývací pokoj, chodbu, nebo pracovnu, použijte tapety. Jsou univerzální, díky různým materiálům je můžete použít i do místností se zvýšenou vlhkostí, jako jsou kuchyně a koupelny, některé jsou omyvatelné a poslouží i za kuchyňskou linkou. Další jsou zase samolepicí a se speciálním tvarem vhodné k renovaci chladničky či mrazáku. Tapety ale samozřejmě můžete použít také v dětských pokojích. Rozhodněte se sami, zda bude lepší použít tapetu s opakujícím se vzorem na celou stěnu, nebo dokonce celý pokoj, nebo zda zvolíte raději fototapetu. Výhodou fototapety je, že se vyrábí s nepřeberným množstvím vzorů, vaše děti mohou mít v pokoji oblíbená zvířata, pohádkové postavičky, nebo krajinu. Větší děti můžete nechat vybrat dekor tapety podle jejich vkusu, aby se jim v pokoji příjemně bydlelo.

Vedle klasických tapet jsou k dispozici také tapety speciální. Kreslí rády vaše děti? Pořiďte jim tabulovou tapetu. Můžete ji umístit na zeď, skříň, nebo dveře. Černá je na křídy, bílá na fixy. Chcete vaší princezně pořídit do pokoje zrcadlo, ale máte obavy ze zbytečných úrazů? Vyřešte to zrcadlovou folií, kterou stačí nalepit třeba na skříň. Potřebujete pokoj vašim dětem dozdobit? Vyzkoušejte samolepicí dekorace. Najdete jich u nás celou řadu v nejrůznějších provedeních, velikostech a s nepřeberným množstvím vzorů.