Nepodceňujte občerstvení při přípravě dětské oslavy

Naplánovat oslavu narozenin pro dítě není snadný úkol. Ať už se jedná o první oslavu nebo velkou oslavu pro starší dítě, existuje tolik drobných detailů, které je třeba neopomenout, zejména v oblasti občerstvení. Ačkoli se může zdát, že máte vše dokonale naplánované, vždy se najde maličkost, která unikne vaší pozornosti.

Originální veselé občerstvení

Dortové nanuky růžové mají jednu velkou výhodu, dítě nemusí sedět u stolu, když si chce pochutnat. Navíc skvěle vypadají na každé oslavě. Jejich veselému designu neodolají ani „dospěláci“. Jsou vyrobené z kvalitních ingrediencí a rozplývají se na jazyku.

Díky originálním dobrotám na vaši dětskou oslavu nikdo jen tak nezapomene.

Alergie na jídlo

Jídelní lístek je důležitou součástí každé párty a dnes musí hostitelé myslet na potravinové alergie a citlivost. Pokud je zvána velká skupina dětí (jako celá třída), můžete na pozvánku napsat, kde najdou jídlo děti, které jsou alergické.

Dortové nanuky popcake trio existují také v bezlepkové verzi, bez obav si pochutnají na lahodné pochoutce i celiaci.

Občerstvení pro rodiče

Nezapomeňte na rodiče malých hostů. Narozeninový dort, bonbóny a nezdravé jídlo jsou pěkné, ale v nabídce můžete mít více druhů. Vytvořte oddělenou, výše položenou oblast s pamlsky pro rodiče … daleko od všech těch lepkavých malých prstů.

Rozhodně si zde můžete dát nějaké nápoje pro dospělé, které zabaví všechny rodiče. Během, řekněme, večírku na zahradě, maminky (a tátové) si mohou dát jahody a prosecco a odpočinout si, zatímco děti pobíhají, hrají si a soutěží.

Jedlá „květinová“ výzdoba

Děti květiny příliš nezajímají, klasické květiny, ovšem když stoly ozdobíte pugety vytvořenými z lahodného ovoce obalené v lahodné belgické čokoládě, určitě neodolají.

Jedlé pugety lze objednat také ve slané variantě, například pro tatínky a dědečky.

Mrkněte na frutiko.cz a zajistěte vše na jednom místě.