Potřebujete nový konferenční stolek? Věřte, že jeho výběr není tak jednoduchý

Jaký stolek vlastně pořídit?

Také to znáte – přijdete odpoledne či večer z práce, spadnete na gauč a jen tak odpočíváte? Ale věřte, že stejnou důležitost, jakou má ve vaší domácnosti gauč, má i konferenční stolek. Ten ale musí zapadnout do designu celého pokoje. Proto se raději nejdříve rozhlédněte kolem sebe a představte si, jaký typ stolku by se do vašeho interiéru hodil.

Nechte jej vyniknout!

Ať už si pořídíte sebehezčí či sebedražší konferenční stolek, nikdy vám v interiéru nevynikne, pokud jej obskládáte nejrůznějšími zbytečnostmi. Na konferenční stolek mají být odkládány drobnosti jako hrnek s kávou, dálkový ovladač, kapesníčky a podobně. V žádném případě ale neslouží jako odkládací plocha pro věci, které mají v obývacím pokoji své místo.

Na co si dát pozor?

  1. Dvakrát měř, jednou řež!

Může vám to připadat jako detail, ale špatně změřené rozměry stolku dokážou pěkně potrápit nejeden obývací pokoj. Nechcete se přeci ke stolku neustále shýbat?

  1. Velikost

Našli jste krásný konferenční stolek, do kterého jste se zamilovali na první pohled, ale při následném změření zjistíte, že byste jej museli v pokoji přeskakovat či podlézat? Prostě je moc velký. Myslete na to, že by tento stolek měl mít kolem sebe dostatek prostoru, abyste ho mohli pohodlně obejít ze všech stran. Nicméně problém s místem elegantně vyřeší rozkládací konferenční stolek.

  1. A co děti? Mají si kde hrát?

Při výběru stolku musíte vždy zvážit i okolnosti, kterým bude ve vaší domácnosti vystaven. Pokud máte malé děti, budete se muset na nějakou dobu rozloučit se skleněnými stolky či s takovými, které mají ostré hrany. Také vybírejte materiál, který je lehce omyvatelný, jelikož otisky dětských ruček se dostanou opravdu všude.

Pokud máte všechny tyhle otázky zodpovězeny, navštivte internetový obchod dona-shop.cz, kde najdete velký výběr všech možných konferenčních stolků, které se hodí do každého interiéru.