Trend letošní sezóny? Jednoznačně seprané džínsy

Džíny patří mezi módní stálice už téměř 150 let. Za ta léta měnily svou podobu i styl, ale na druhou stranu, to co se nejvíce osvědčilo, se pomalu ale jistě vrací. Džíny jsou jedním z nejoblíbenějších kousků našeho šatníku dodnes.

Staly se symbolem drsňáků i bohémů. Nosí je ženy, muži, děti bez ohledu na věk i pohlaví. Zkrátka seknou každému. A největší slávy se nyní (jakožto už po několikáté) těší právě seprané nebo děrované džínsy, které mají nepochybně šmrnc.

Seprané, děrované a s vysokým pasem

Pokud hledáte ty nej džíny, které jdou ruku v ruce s aktuálními trendy, pak vsaďte jednoznačně na tuto „svatou“ trojici, ideálně vše jednom. I když seprané nebo děrované džíny někdy působí, jako by je už někdo hodně dlouho nosil, často se jedná o velmi kvalitní a vkusné kousky. A na druhou stranu, jsou zkrátka neskutečně šik. Lehce ošuntělé, s vysokým pasem a vkusným zdobením. Takový poklad zkrátka musíte mít. A tip na jeden super módní kousek, který má ještě něco navíc? Co třeba Freddy jeans, které nejenže vše splňují do puntíku, ale ještě mají push-up efekt. Hezky tvarují zadeček. A kulaté pozadí je neskutečně sexy.

Náš tip: Pokud nefandíte džínsům nebo vás push-up efekt natolik zaujal, že hledáte další kalhoty s touto super vlastností, což třeba Freddy kalhoty? Jsou pohodlné, elastické, a navíc perfektně sedí.

Není nad osobní vyzkoušení

Pokud vás zaujaly seprané džíny, pak vězte, že jde o skutečně velký hit a hlavně nadčasový. Nosí se letos a s velkou pravděpodobností i příští rok. Pokud si chcete všechny modely prohlédnout osobně a jste z Brna či okolí, neváhejte navštívit Showroom Freddy jeans Brno a sami se přesvědčte o tom, že push-up efekt u kalhot není totéž co u spodního prádla. A výsledek skutečně stojí za to.