Partnerské náramky jsou výjimečné svou jedinečností

Náramek je šperk, který zdobí zápěstí nejen žen, ale i mužů. Partnerské náramky však patří mezi šperky s hlubším významem. Připomínají nám výjimečnost osoby, která nosí šperk stejný nebo obdobný, který máme i my. Pokud tedy hledáte dárek, který bude nejen výjimečný, ale především osobní, pak je to právě partnerský náramek. Volit můžeme partnerské náramky z různých materiálů. Velmi často jsou však vyrobeny z minerálů.

Partnerské náramky z minerálů

Vždy se jedná o dva náramky vyrobené ze stejných nebo podobných minerálů v různých kombinacích.. Náramky jsou vždy nějakým způsobem propojené, mohou to být právě stejné druhy minerálů nebo minerály podobných barev či vlastností. Velmi často se partnerské náramky vyrábějí z opačných barev (stejně jako den a noc), mají tak ukázat, jak se oba dva v páru doplňujete a že k sobě patříte. Pokud nosíte partnerské náramky, dáváte tak všem najevo, že k někomu patříte, máte svoji spřízněnou duši.

A proč právě náramky z minerálů? Minerály mohou působit blahodárně na naše tělo i duši a vysílají pozitivní vibrace.

Pokud tedy přemýšlíte nad koupí partnerských náramků, zavítejte na e-shop buddhanaramky.cz. Kromě partnerských náramků zde naleznete i další produkty vyrobené z minerálů. Patří k nim třeba yoni vajíčko.

Yoni vajíčko a jeho blahodárné účinky na náš organismu

Pro jeho výrobu se používají dohladka opracované minerály nebo polodrahokamy. Má obdobní tvar jako vajíčko slepičí. Yoni vajíčko se zavádí do pochvy. Pro snazší vyndavání je opatřeno provázkem. Cvičení s yoni vajíčkem má blahodárný vliv na ženské pohlavní orgány a pomáhá posilovat pánevní dno. Vybrat si můžete z několika různých velikostí. Používat yoni vajíčko lze však pouze v případě, že žena nemá žádné zdravotní obtíže nebo není těhotná.