Nabídka triček a gymsacků na záda

Snad každý mladý kluk i slečna touží po odlišení se od ostatních kamarádů. Mít například stejná trička je prostě nepředstavitelné, zvláště pro mladá děvčata. Originální tričko pro sebe, nebo jako dárek si můžete zakoupit u obchodu Bastard.cz. V tomto obchodě si přijde na své každý, neboť prodej originálních triček je určen pro pány i dámy nejrůznějšího věku, velikosti i tělesné hmotnosti. V nabídce jsou i dětská trička, ale také spodní prádlo nebo oblíbené mikiny.

Trička všeho druhu

Kvalita a originalita potištěných triček je dána tiskem tou nejkvalitnější metodou, kterou je sítotisk. Můžete si vybrat nejrůznější vtipné obrázky, nápisy a texty od českých a slovenských grafiků. Každý kupující má jistotu, že motivy na tričkách z obchodu Bastard, nenajde nikde jinde. Nejenže si můžete vybrat z kategorií triček pro pány, dámy a děti, ale ještě můžete zvolit některou z podkategorií, jako je sport, zvířátka, auto-moto, geek, dále například vše od Raxe, od inmaxe, ale i nadměrné velikosti.

Gymsacky

V poslední době se staly módou zejména u mladých lidí gymsacky. Pod tímto názvem se ukrývá batůžek, nebo chcete-li sportovní pytlík. Zkrátka se jedná o jednoduchý vak na záda, do kterého se vejde vše potřebné. V prázdném stavu se jednoduše složí a vejde i do kapsy. V případě potřeby jej vyjmete, jednoduše zatáhnete šňůrky a můžete vyrazit. Pokud chcete rozveselit kohokoliv, kdo půjde za vámi, můžete si koupit gymsack na záda v obchodě Bastard některý z těchto sportovních vaků s vtipným potiskem. Nejrůznější veselé motivy jsou dílem českých grafiků a na ulici určitě všechny rozesmějete.

Příklady vtipných gymsacků

Veselých motivů je tolik, že si určitě každý vybere podle svého vlastního smyslu pro humor. Například milovníci zlatavého moku určitě zvolí Beer help vak na záda s půllitrem piva. Snad nikoho nepohoršíte heslem Jsem pro každou prdel se smějícím se klubkem toaletního papíru. Judisti si rádi pořídí Slušnej oddíl vak na záda se znakem známé filmové hlášky STS Chvojkovice Brod.