Legíny jsou pohodlné, elegantní a oblíbené

Pokud si chcete na jakoukoli příležitost obléci dámské legíny, musíte předtím trochu přemýšlet. Správné nošení, správná kombinace, správný střih, barva, materiál či vzory – to všechno musíte mít na paměti, abyste si nezpůsobily módní faux pas.

Jsou to legíny, ne kalhoty!

Nelze si myslet, že legíny se dají nosit jako nezávislý kus oblečení namísto kalhot. Jsou spíše vaše druhá kůže, často jsou i z kůže ušity. I jiné materiály, které jsou na výrobu legín používány jsou mnohem příjemnější a pružnější než obyčejné kalhoty. A to je přesně to, co dokáže na vašich nohou odkrýt i ty sebemenší nedostatky. Pokud trpíte tukovými polštářky, doporučujeme vyzkoušet anticelulitidní legíny. Spíše by se daly legíny označit jako těsné punčocháče bez šlapek. Při jejich nošení stačí dodržet pouze jednu podmínku – a to nosit k nim vrchní díl oblečení tak, aby zakrýval vaše boky.

Jaké boty k legínám?

Skvělou variantou je doplnit legíny botami na podpatku. Tohle spojení dokáže unikátně podtrhnout vaši postavu a dodat vašemu outfitu ten správný šmrnc. V případě, že je doplníte balerínami či jinými botami bez podpatku, musíte myslet na to, že legíny v tomto případě budou zkracovat vaše nohy.

Jak vybrat legíny?

Vždy je nejlepší volbou zvolit legíny z elastického materiálu, jako je například bavlněný elastan, jersey a podobně. Vaše legíny by nikdy neměly být průsvitné a volné, aby nedržely tvar. Největší klasikou jsou samozřejmě tmavé legíny. To neznamená, že byste se měli omezovat pouze na černou barvu, nemusíte se bát jít do hnědé, tmavě modré, bordó a podobných barvách.

Co myslíte? Nechybívám v šatníku nějaký malý kousek oblečení? Nebo třeba dva či tři kousky? Nenechte se přesvědčovat a samy se přesvědčte o naprosté pohodlnosti a výhodách legín.