Kovové ploty jsou moderním řešením pro oplocení

Všechny produkty lidské činností, které nás obklopují, podléhají módním trendům. Výjimkou nejsou ani ploty kolem rodinných domů a jiných objektů či pozemků. Vedle tradičních dřevěných plotů, či betonových plotů se stále větší oblibě těší také kovové ploty.

Zvláště kovové ploty vyráběné a montované bohumínskou společností PLOTY B&V s.r.o. jsou názorným příkladem moderního designu, elegance, ale také potřebné pevnosti, odolnosti a v neposlední řadě dlouhé životnosti bez nároků na složitou údržbu. Právě tato vlastnost je v dnešní uspěchané době mnohými majiteli nemovitostí velice oceňována.

Technologie výroby kovových plotů

V Bohumíně se plotová pole vyrábějí z plných profilů válcovaných za tepla. Finální výrobek je pak povrchově upravován žárovým zinkováním, což je metoda zaručující odolnost materiálu vůči mechanickému poškození, všem povětrnostním vlivům včetně koroze. Žárovým zinkováním se vytvoří dokonalá ochranná vrstva nejen na samotném povrchu jednotlivých dílů kovového plotu, ale i všech obtížně přístupných záhybů a dutin. Elegantního vzhledu se navíc ještě dociluje aplikací práškové barvy na povrch materiálu. Jedná se o tzv. duplexní nebo triplexní ochranu spočívající v nanášení epoxidové vrstvy a poté ještě vrchní polyesterové práškové barvy.

Kategorie kovových plotů

Z obchodního hlediska a pro lepší orientaci zákazníků rozděluje výrobce kovové ploty do celkem pěti obchodních řad. Jsou to kovové ploty Premium, Ekoline, Trend, Industrial a Brilliant. Jednotlivé řady se liší tvarem profilů, spojovacím materiálem, designem a cenou, pro kterou je k oplocení rodinných domů ideální řada Brilliant. Pro lepší orientaci slouží zákazníkům fotogalerie, kterou najdete na webových stránkách bohumínské společnosti PLOTY B&V s.r.o. pod označením moderní ploty kovové fotogalerie. Kromě plotů si zde můžete vybrat ve stejném provedení i bránu a branku. Sortiment zahrnuje brány křídlové, pojezdové nebo vynesené.