Jak si vybrat vibrátor

Jak si vybrat vibrátor pro dokonalé potěšení

Možná už přesně víte jak na to, ale možná jste se ještě nikdy neosmělily a jít do sexshopu je pro vás tak trochu… necítíte se ohledně toho dobře. Naštěstí si můžete svého pohotovostního milence pořídit i přes internet, jen vědět, jakého vybrat. A od toho jsme tu vy, abychom vám poradili.

Chcete si užít vibrací nebo si dát vodní hrátky?

Vibrátor nebo dildo nemusí sloužit pouze vám, dokáže příjemně okořenit také partnerský sex. Ale většinou platí pravidlo, že by si žena měla vybírat takovou pomůcku, která jí bude vyhovovat. Pokud byste totiž nechali vybírat svou drahou polovičku, mohlo by se stát, že by v dobré víře trošku šlápli vedle. Muži mají totiž bůhví proč sklony myslet si, že čím větší, tím lepší…

Hlavní je, rozmyslet si, jestli se nám hodí víc vibrující hračka nebo prosté nehybné dildo. Dnes jsou jednoznačně oblíbenější vibrátory, protože svým vibrováním prokrvují sliznici a zvyšují rozkoš. Na druhé straně je u nich nutné počítat s bateriemi. Dilda baterie nemají a proto se kromě jiného dají použít při hrátkách ve sprše.

Silikon, gel nebo napodobenina lidské kůže?

Důležitým kritériem je také materiál. I ten podléhá módním trendům a dnes rozhodně frčí nejvíc lékařský silikon. Je na dotek velmi příjemný, hypoalergenní a zcela zdravotně nezávadný. Také umožňuje velmi snadné omývání a celkovou údržbu. Existují však také plastové vibrátory, které sice velmi intenzivně přenášejí vibrace, ale zase jsou nepřizpůsobivé a dlouho se ohřívají na tělesnou teplotu. Dalším obvyklým materiálem je pryž – není tak kvalitní, ale vibrátory z ní jsou levné.

Velmi rozšířeným materiálem je také gel. Umožňuje svou flexibilitou tvarování do reálných napodobenin penisu, ale také jakýkoliv tvar nebo zahnutí. Opravdovým high-tech králem mezi vibrátory je ten, který povrchem napodobuje lidskou pokožku. Zážitek z něho je ohromujícím způsobem autentický, ale je tu nevýhoda složitější údržby.

Klitoris nebo raději bod G?

Když někde narazíte na rady, jak vybírat správný vibrátor, často je opomenuta jedna věc – design a barva. Funkčnost je pochopitelně na prvním místě, ale naše hračka se nám musí také líbit. Výhodou současných materiálů je, že umožňují prakticky neuvěřitelné designy. Některé vypadají jako stylizovaná zvířátka, jiné jako bytové doplňky a to všechno ve velmi široké barevné škále.

Při výběru velikosti si promyslete, k čemu vlastně primárně hračku potřebujete. Pokud míváte vaginální orgasmy, záleží na velikosti více, pokud spíše klitoriální, nezáleží ani tolik na velikosti, jako spíš na klitoriálním výběžku. Nebo vám bude stačit maličký cestovní vibrátorek, který je na dráždění klitorisu perfektní. Obecně platí, že je nejlépe volit z menších či středních velikostí.

Tady je kvalita na prvním místě

Co je ovšem důležité extrémně – rozhodně si vybírejte kvalitní a značkové hračky. Ty levné z Asie mohou obsahovat škodlivé látky jako třeba ftaláty. Váš pohotovostní milenec bude mít kontakt s vašimi nejzranitelnějšími místy, která si zaslouží kvalitu a nezávadnost. Dnes je na trhu mnoho zavedených značek s tou nejlepší pověstí, jako třeba Fun Factory, We-Vibe nebo Ohmibod. Tyhle a další ověřené značky najdete také v , kde vám také rádi na chatu poradí s výběrem.

Zdroj obrázku: http://www.theenthusiast.com.au/wp-content/uploads/2014/07/The-First-Timers-Guide-To-Buying-A-Vibrator.jpg