4 ověřené tipy pro lepší sex aneb Jak si užít postelové hrátky na MAX?

Sex plní titulky magazínů a již dávno nepatří mezi tabuizovaná témata. Přesto je pro spoustu žen spíše povinností než vyhledávanou kratochvílí. Pokud je pro vás intimita něčím, co můžete bez mrknutí oka postrádat, možná vás přesvědčí o opaku následující tipy. I váš milostný život může zajiskřit jako nikdy dříve, i vy můžete prožívat intenzivní orgasmus – často jen stačí zbořit zaběhlé stereotypy!

Naučte se správně dýchat

Způsobů, jak zlepšit milování, je nespočet, jen málokdy se však dočtete o tom, že rozhodující může být správná technika dýchání. Mělké dýchání (jen do plic) neenergizuje pohlavní orgány tak intenzivně jako hluboké nádechy „do břicha“. Zároveň se snažte měnit intenzitu dýchání s ohledem na to, co se s vámi právě děje.

Nahlas je to vždy lepší

Jasně, když se někde poblíž poflakují děti, nejsou hlasité hlasové projevy žádoucí. Ale pokud to situace dovolí, uvolněte se, odhoďte stud a neomezujte se. Hlasité dýchání, křik i pepernější výrazy, to vše má při sexu zelenou.

Zvolněte

Rychlovka může být vzrušující, ale když se z každého styku stane honba za co nejrychlejším orgasmem, požitek se pozvolna vytratí, až z něj nezbude vůbec nic. Pokuste se akt pojmout jako hru a užívejte si všechny její části, nejen vyvrcholení. Dejte prostor předehře, používejte pomůcky (mnohé páry nedají ani ránu bez dilda nebo vibrátoru, obojí by mělo být „povinným“ příslušenstvím každé ložnice) a střídejte intenzitu. Když orgasmus párkrát odložíte, o to silnější bude.

Nebojte se experimentovat

Lákají vás praktiky, o kterých se často píše jako o nevšedních – a raději se do nich nepouštíte, abyste nebyla „divná“? V posteli se na konvence nehraje. Anální dildo, pouta nebo třeba pomůcky pro elektrosex – nic z toho není zapovězeno. Co se bude odehrávat za zdmi vaší ložnice (nebo na jiném, neobvyklém místě), určujete jen vy a váš partner!