Jak relaxovat v době pandemie a vytvořit si pohodový a krásný domov

Jak relaxovat v době pandemie a vytvořit si útulný domov plný lásky a pohody? Každý preferuje něco jiného. Koníčky a vlastní záliby, kterými můžeme trávit volný čas doma jsou v této době velmi důležité pro udržení rodinného tepla i vlastní pohody. Připravili jsme pro vás inspiraci, která vám pomůže k zapomnění na stres a omezení a navodí tu správnou domácí pohodu.

Láska prochází žaludkem aneb vaření pro každého

Pokud chcete v době pandemie vytvořit pohodovou domácí atmosféru a baví vás vaření, pak zkuste nové recepty. Jak se říká láska prochází žaludkem, a proto není nic jednoduššího než překvapit svou polovičku skvělou večeří při svíčkách. Máte rádi exotická jídla? Pak zkuste třeba báječné sushi recepty. Skvělé japonské speciality obohatí váš domácí jídelníček a vy zjistíte, že na přípravě tohoto jídla není vlastně nic těžkého.

Zaměřte se na sebe a omládněte za 21 dní

Pečujte o sebe a mějte se rády. Budete se cítit lépe a více sebevědomě. Víte o tom, že stačí 21 dní k tomu, abyste si za pomoci základních masážních technik omladili tvář? Zjistěte, jak je to jednoduché a zkuste kurz omlazení za 21 dní. Vyrýsujete si kontury obličeje z pohodlí domova, aniž byste někam musela chodit.

Terapie formou kreslení či tečkování mandal

Malujete či kreslíte rádi? Láká vás vytvořit si mandaly a nevíte kde začít? Malování mandal je dokonalou formou relaxace. Navíc to není nic těžkého. Podívejte se na inspiraci pro tvoření mandaly a zapomeňte na stres a omezení. Slyšeli jste už o tečkovaných mandalách?

Technice, která je v České republice v celku nová, ale už si našla své místo u spousty žen. Tečkované mandaly jsou krásné a originální, ať už zvolíte jakoukoliv barevnou kombinaci. Terapie tečkováním je úžasná a odpoutá vás od každodenních starostí.

Vytuňte si šatník nebo botník vlastnoručně ušitými kousky

Šicí stroj má doma snad každá žena. Nemusí se na něj prášit. Kurzy šití vás určitě chytí. Pokud čekáte miminko, ušijte mu výbavičku nebo vlastní a originální panenku. Chcete být opravdu originální? Pak si vyzkoušejte, jaké to je ušít si vlastní boty. Jednoduše šijte a překvapte třeba krásným dárkem své blízké nebo udělejte radost sobě novým kouskem do svého šatníku.

Hraní na hudební nástroj dodá vaší domácnosti tón radosti a pohody

Ačkoliv je zákaz zpívání, jako v pohádce o šíleně smutné princezně, doma si můžeme dovolit povolit uzdu a vytvořit veselou atmosféru. Kytarové rytmy nebo hraní na ukulele ovšem nikomu neuškodí, a naopak naladí celou domácnost na radostnou notu. S dětmi zase můžete vyzkoušet hraní na zobcovou flétnu a vytvořit třeba domácí flétnový duet.