Jak se cítit krásná a v pohodě

Není důležité jen dobře vypadat ve spodním prádle, ale také mít skvělý pocit. Přinášíme pár způsobů, jak mít zdravé sebevědomí a cítit se příjemně ve vlastní kůži.

Každá žena je krásná. Měla by se cítit sexy, a zároveň pohodlně, bez ohledu na konfekční velikost. Jak tedy vyšperkovat svůj outfit? Začněte správně zvolenou spodním prádlem, která podtrhne ženské přednosti. Přinášíme užitečné tipy, jak si jednoduše zvýšit sebevědomí.

TIP: vybíráme nejlepší přípravky pro větší poprsí

1. Dokonalá podprsenka je alfa a omega

Dekolt je chloubou každé ženy, proto chceme, aby vypadal co nejlépe. Klíčové je zvolit správný typ a výsledek bude ohromující. Když podprsenka dokonale sedne, budete se cítit jako bohyně. Pokud máte rádi klasický typ s push-up a kosticemi, ujistěte se, že je vám pohodlná. Nesmí vás nikde tlačit, vytvářet nakrčenú kůži, prsa protékající z boků či shora. V případě, že chcete vsadit na jistotu, komfortnější druhy jsou jednoznačně ty bez kostic, jak bralettka či sportovní. Poskytují oporu prsům, vyzvednou přirozený vzhled a zajistí dokonalý pocit pohodlí. Říká se, že pro krásu se trpí. No spodní prádlo rozhodně není ten případ. Zkuste si obléci estetickou spodní prádlo, která je pohodlná a uvidíte okamžitou změnu sebevědomí, které si všimnou i ostatní.

2. Správný střih dokáže divy!

Věděli jste, že podle výzkumů přibližně 80% žen nosí nesprávnou velikost podprsenky? Za následek to může mít optickou deformaci poprsí, po čase však i bolesti zad či samotných prsou. Nesprávná velikost prádla může být i příčinou pocení, vyrážek a svědění. Krásný dekolt neznamená, že ho musíme automaticky vystavovat na odiv. I v roláku nám totiž mohou trčet nepěkné faldíky či zařezaná kůže. Ideální podprsenka by měla vytvářet hladké linie, které zvýrazní jakékoliv oblečení. Vhodně zvolená podprsenka přináší lepší držení těla, úlevu pro záda a komfort bez svědění nebo tlačení.

Z estetických i zdravotních důvodů je opravdu důležité dbát na několik ukazatelů. Kalhotky by měly opět dokonale kopírovat postavu bez ohledu na to, jaké máme míry či váhu. Příliš malé velikosti totiž způsobují nepříjemné pocity, vymačkání, řezání, dokonce i zdravotní problémy v této oblasti. Proč bychom měli být zbytečně staženy celý den ve svěráku, když si můžeme dopřát krásnou a pohodlnou spodní prádlo podle představ.

3. Proč je kvalita opravdu důležitá?

Spodní prádlo nosíme denně přímo na pokožce těch nejcitlivějších partií. Přesně to je důvodem, proč bychom se měli skutečně zamyslet nad kvalitou, kterou si oblékáme. Dejte si pozor na prodyšnost a jemnost, protože prvotřídní spodní prádlo je vyrobena z těch nejlepších, zdraví neškodných materiálů. Naštěstí nepříjemné a zdlouhavé zkoušení v kamenných obchodech už není nutné. Dnes je velmi populární nakupovat online, aniž byste museli absolvovat běhání po obchodech. Při hledání spodního prádla najdete na našem trhu množství e-shopů, avšak pokud chcete kvalitní a značkové kousky můžete se inspirovat na vyhledávači nejen spodního prádla. Dozvíte se jak dokonale poznat své míry, a tak můžete bez problémů nakoupit z pohodlí domova.