Jak se pozná zamilovanost? Možná podle těchto znaků! 1

Květen se kvapem blíží a jak známo, je to lásky čas. Hned první májový den páry vybíhají ven hledat rozkvetlou třešeň, aby se zde mohli políbit a žena tak do roka a do dne neuschla. V květnu však nemají probíhat žádné svatby, protože to údajně nosí smůlu a takové manželství dlouho nevydrží. Někteří tomu nevěří, avšak v květnu je zaznamenáno mnohem méně svateb, než v jiných měsících. Možná na pověrách něco bude?

Zamilovanost, jak se zná?

Jak vlastně člověk pozná, že je zamilovaný nebo cítí, že druhého má víc než rád, že druhého miluje? Je mu s ním dobře? Cítí motýlky v břiše? Jak to tedy vlastně je? Možná se to pozná podle několika znamení nebo chcete-li faktů, které by mohly být v tomto ohledu nápomocny? Vidíte se v něm? Pak možná i vy čelíte zamilovanosti.

Myslíte na něj několikrát denně

Ráno, jakmile vás probudí zvonění budíku, a vy otevřete oči, si na něj vzpomenete. Na jeho hezký úsměv, krásné oči, vše, co říkal nebo udělal. Během dne si na něj vzpomenete hned několikrát, těšíte se na něj a nemůžete se dočkat, až se konečně spolu uvidíte? Pokud je to skutečně tak a vzpomenete si na něj stokrát denně, pak mu vaše srdce patří!

Koukání na společné fotky

Zamilovaný člověk chce být neustále s tím druhým. Určitě spolu máte spoustu fotografií, stačí klidně i pár nebo jen jedna jediná. A na tu koukáte neustále? Několikrát denně? Vyloupne se ihned po odemknutí telefonu? Na notebooku, tabletu nebo rovnou z nástěnky, kde jsou společné fotografie? Je to víc, než jasné!

Trapné ticho neexistuje

Nemusíte spolu mluvit dnes a denně, právě u vás existují chvilky, kdy společně mlčíte, ale přesto to není nijak trapné, nečekáte, kdo s jakým tématem začne nebo horečně nepřemýšlíte nad tím, co si budete vlastně říkat a o čem si povídat.