Clip in culíky – pohrajte si se svým účesem

Ne každý se může pyšnit bujnou a hustou hřívou. Pokud vás trápí řídké a jemné vlasy – nezoufejte. V módě jsou clip in culíky – jednoduše připnete a můžete vyrazit. Váš účes se během chvilky promění k nepoznání.

Krásný a hustý culík za pár vteřin

Chtěla byste mít krásný dlouhý a hustý culík, ale vaše vlasy jsou bohužel krátké a řídké? Váš sen se může splnit během pár vteřin. Stačí si pořídit clip in culíky – s nimi se sen o hustém účesu stanou skutečností. Je to velmi jednoduché – culík jednoduše připnete ke svým vlasům sponkou a obtočíte kolem vaše culíku. Během chvilky si tak vytvoříte úplně jiný účes – a budete vypadat skvěle. Pokud budete chtít svůj účes zvýraznit, přidejte ještě pár připínacích barevných pramínků.

Přírodní i umělý

Clip in culík si můžete vybrat buď z pravých vlasů – počítejte ale s tím, že si připlatíte. Anebo z umělých vlasů – kanekalon. Japonský kanekalon je oblíbený syntetický materiál na výrobu umělých vlasů, které jsou hodně podobné vlasům skutečným – a taky výrazně levnější – nevýhodou ale je, že kanekalon nemůžete obarvit. Proto barvu culíku musíte co nejvíce sladit s vaší barvou vlasů. Culík z přírodních vlasů obarvit můžete bez problému.

Culíky jsou módní i praktické

Krásný a dlouhý culík je v módě. Kromě toho je takový účes i velmi praktický. Ženám s malou a pevnější postavou navíc culík ubere pár kilo a opticky je zeštíhlí – prodlouží krk a zvýrazní obličej. Důvodů, proč jej nosit je tedy více než dost. Pokud vám nebyla od přírody dána bujná a dlouhá hříva, není nic jednoduššího než si připnout vlasy navíc – výsledný efekt bude přesně podle vašich představ, a to i bez prodlužování vlasů. Klidně můžete mít jeden den krátké vlasy a druhý den zase dlouhé.

Vyzkoušejte připínací clip in culík a buďte ve společnosti za hvězdu.