Hydratujte své vlasy, investujte do masek na vlasy

Každý den naše vlasy čelí různým vlivům. Ať už to jsou vnější vlivy, jako je počasí, horký vzduch při každodenní úpravě vlasů, nebo vnitřní vlivy, jako jsou hormony a stárnutí. O vlasy je proto nutné pečovat, poskytujte jim intenzivní péči. Poskytovat vlasům intenzivní péči však neznamená, že musíte každý týden chodit ke kadeřníkovi. Stačí, když budete investovat do kvalitních produktů světoznámých značek vlasové kosmetiky, které se používají v nejlepších kadeřnických salonech. Kadeřníci vědí, co vlasy potřebují, proto produkty známých značek používají. A taky vědí, že vlasy se musí hydratovat, k čemuž dopomohou masky na vlasy.

Hydratace vlasů je víc než důležitá. Suché vlasy jsou nejen náchylnější k lámání a k následnému vypadávání, taktéž je společně s nimi suchá pokožka hlavy, na které tím pádem vznikají nepříjemné lupy. Pokud budete vlasy a pokožku hlavy pravidelně hydratovat, docílíte zdravého vzhledu vlasů, budou také mnohem lesklejší a také pevnější.

Otázkou však nyní je, jak vlasy hydratovat, jaké produkty k tomu použít. Jak jsme zmínili, nejlepší světoví kadeřníci doporučují masky na vlasy, které zabraňují suchosti a vzniku lupů.

Kdy masku na vlasy používat?

Vlasové masky najdete v mnoha provedeních. Existují masky na suché vlasy, masky na poškozené vlasy, taktéž masky na vlasy mastné. Ať už budete investovat do jakékoli masky, suchosti, lámavosti či lupům předejdete tak, že budete vlasové masky používat pravidelně, a to minimálně jedenkrát do týdne. Zejména ženy s barvenými vlasy či ženy používající žehličku nebo kulmu na vlasy by měly vlasové masky aplikovat vícekrát.

Vlasy lze samozřejmě hydratovat i jinak, a to za pomocí kondicionéru nebo olejů na vlasy, které mají podobný efekt.

Vybírejte z nejkvalitnějších značek vlasové kosmetiky

Abyste vlasům neškodili, investujte do kvalitní vlasové kosmetiky, kterou využívají nejlepší kadeřníci světa. Investujte do značek, jako je Kérastase, Wella Professionals nebo L’Oréal Professionnel.