Sweet Love Valentýn

Svátek zamilovaných, Valentýn, už klepe na dveře a možná už si pohráváte s myšlenkou, čím si na počest tohoto dne udělat radost. Proč však lásku oslavovat jen jednou v roce? Pořiďte si červené nebo černé prádlo, které budete nosit každý den a udělejte v něm radost sobě i partnerovi. Červená barva Vás naplní energií a pozvedne Vaše sebevědomí. V těchto stylových modelech se budete cítit, jako byste zrovna vystoupila ze seriálu Sex ve městě. Vyzkoušejte prádlo Sweet Love Cheek by Lisca.

Cheek by Lisca je speciální, unikátní, vždy připravena na hledání nových možností a výzev. Toto motto inspirovalo celou kolekci značky pro jaro / léto 2019. Transparentní tyl s malými srdíčky, hravý vzorek s retro tečkami, měkký modal, žakárová hra z plných a průhledných pruhů, čipkované detaily… v černé nebo červené, bílé, jemně růžové nebo nebesky modré, která nás zavede do ležérního léta. To vše jsou modely z kolekce Cheeck by Lisca pro jaro / léto roku 2019. Objevte trendovými střihy a detaily, které nikdo nepřehlédne – průhledná záda podprsenky, která budeme chtít ukázat, braletty pro šik milovnice, hravá ramínka a průhledné detaily na kalhotkách, které jsou pohodlné a sexy.

Cheek by Lisca je moderní kolekce spodního prádla, pyžam a topů zdůrazňujících mladistvou jedinečnost v kombinaci s hravostí a sexappealem. Tyto atraktivní modely budete chtít nosit bez ohledu na to, kolik Vám je let.