Hledáte novou práci? Pomůže vám JOBSI

Většina z nás ví, že bez práce nejsou koláče a proto se snaží o to, aby měl práci, která mu bude přinášet nejen potřebné finanční prostředky, ale která jej bude, alespoň částečně bavit. Že takovou práci nemáte, ale momentálně přemýšlíte o změně, nebo ji již hledáte a nevíte, na koho se obrátit?

Můžete vyzkoušet hledání inzerátů přes internet nebo si prohlédnout nabídku pracovních portálů mezi které patří i Jobsi.

Vyzkoušejte JOBSI

Jobsi funguje jako vyhledávač práce. Naleznete zde však také brigády. Nabídka volných pracovních míst je rozdělena nejen podle regionů, ale také podle jednotlivých pracovních oblastí. Portál sjednocuje nabídky jak z kvalitních pracovních portálů, tak i od kvalitních zaměstnavatelů a profesionálních firem.

Portál funguje jednoduchým způsobem. Pokud zde objevíte nabídku, která vás zaujme, pomocí tlačítka „Dozvědět se více“ vás portál přesměruje na místo, kam můžete zadavateli inzerátu zadat svoji nabídku nebo přiložit životopis pro konkrétní pracovní pozici.

Velmi užitečné je i tlačítko „Přidat do oblíbených“, díky kterému si můžete pracovní pozice, jež vás zaujmout, vložit do schránky, která slouží pro tvorbu seznamu oblíbených pracovních pozic. Ty vám pak budou následně s podrobnými informacemi zaslány na vaši e-mailovou adresu. Není potřeba se registrovat a veškeré služby jsou zdarma.

Inzerce pracovních nabídek

Pokud nabízíte pracovní místa a chcete, aby se vaše pracovní nabídka objevila i na portálu jobsi.cz, musíte ji zveřejnit na některém pracovním portálu, který je s jobsi spojený. Pomocí vloženého inzerátu se vaše nabídka zobrazí i na portálu jobsi, tam je pak inzerce práce zdarma. Výhodu je i zobrazování pracovních nabídek na sociálních sítích, tak se k nim dostane větší množství uchazečů.

Podrobné informace o portálu jobsi, naleznete na stránce jobsi.cz.