Vyberte pro své děti kvalitní batoh

Vzhledem k tomu, že školní batohy nosí děti na zádech téměř celý rok, je potřeba volit takový model, který bude nejen hezký a praktický, ale také šetrný k jejich zádům. A protože jste rodiče, kteří dbají na zdraví svých ratolestí, určitě jim chcete dopřát batoh kvalitní.

Na co se zaměřit při výběru školního batohu?

První, na co se při výběru zaměřit jsou pevná a anatomicky tvarovaná záda batohu. Další jsou na řadě popruhy. Ty by měly být nejen nastavitelné, ale také polstrované. Velmi důležitá je i váha prázdného batohu. Uvědomte si, že do něj budete muset naskládat učebnice, sešity a další školní pomůcky. Takový obsah už něco váží a když bude mít i batoh větší hmotnost, chudák malé děti, které jej budou nosit na zádech. Velmi důležitý je i dostatečný počet přihrádek, do kterých se vejdou všechny potřebné pomůcky. Materiál, ze kterého je batoh vyrobený, by měl být otěru a vodě odolný. Zapomenout bychom neměly ani na reflexní prvky, které zvýší viditelnost a tím i bezpečnost dětí v sychravém počasí a za šera.

Samostatnou kapitolu pak tvoří školní batohy pro prvňáčky, pro něž začíná nová etapa jejich života. Batoh by měl být nejen vhodně tvarovaný, ale také by se jim měl líbit designově. Velký výběr takových batohů naleznete na stránkách e-shopu zdravybatoh.cz, který je distributorem školních batohů značky BECKMANN.

A proč právě BECKMANN? Společnost vyvíjí batohy ve spolupráci s fyzioterapeuty a chiropraktiky a jejich výrobky jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů, nabízejí dokonalou ergonometrii a originální design. Opomenuty nejsou ani bezpečnostní prvky a protože společnost funguje na trhu poměrně dlouho dobu, odrážejí se její zkušenosti ve výrobě. Prvňáčky jistě zaujmou diodová světýlka a obrázkové placky, které se dají snadno měnit.

Pamatováno je také na studenty, kteří si mohou vybírat studentské batohy, jež nabízejí minimalistický, avšak elegantní vzhled, díky kterému se odlišují od batohů běžných. Většina modelů má navíc speciální kapsy určené pro přenášení elektroniky, samozřejmostí je pak ergonomické řešení.