Dosáhněte bílých zubů za pomoci bělící sady

Zdravé, krásné a bílé zuby jsou krásnou vizitkou každého člověka. Bohužel ne každý takové zuby má. Naše zuby v sobě odráží náš životní styl, obzvláště pokud často kouříme a pijeme kávu, zuby mají nevzhledný odstín. Podepíše se na nich i konzumace nezdravých jídel s vysokým obsahem cukru. O zuby je potřeba pečovat již od útlého věku, pravidelně je čistit a navštěvovat zubního lékaře. Jedině pravidelná péče zajistí, že si zachováme zdravé zuby až do vysokého věku.

Mnoho lidí se za své zuby stydí a ačkoliv by mělo krásný úsměv, nechtějí, aby lidé viděli jejich zažloutlé zuby. Zuby jsou často zažloutlé i při pravidelném čištění, naštěstí existují způsoby, jak zuby účinně vybělit. Při bělení zubů je potřeba dát pozor, jakým způsobem je budete bělit, protože mnoho způsobů je agresivních a při bělení poničí zubní sklovinu. Bělení by mělo probíhat tak, aby vám přineslo postupný efekt a přitom jste zuby nijak neponičili.

Speciální bělící sada

Šetrné bělení vám přinese unikátní bělící sada, která se skládá ze speciální LED lampy a bělícího gelu. Z lampy vychází studené světlo s vlnovou délkou 530nm. Její napájení je prostřednictvím jedné baterie CR2025. Sada má za úkol zničit na povrchu zubů veškeré bakterie, aby je ochránila před kazem. Samotný gel se postará o odstranění skvrn od kávy, čaje, cigaret aj. Výsledkem jsou výrazně bělejší zuby. Pro bělení postačí 10 minut denně a výrazný výsledek přijde již do 27 dní. Zuby budou vybělené až o 8 odstínů a vy se budete konečně usmívat bez toho, abyste se museli za své zuby stydět.

Zdravé bílé zuby mají mnoho výhod. Tou první je větší atraktivita pro opačné pohlaví, s bílým úsměvem budete vypadat více přitažlivě. Můžete dosáhnout také většího úspěchu v pracovním životě, když se budete a pohovorech usmívat a lidé uvidí bílé zuby, zanecháte lepší dojem než se žlutými zuby. Zuby jsou na naší tváři velmi výrazné a lidé se nám koukají do obličeje neustále, proto je důležité, aby nás vzhled našich zubů reprezentoval co nejlépe za každé situace.