Chytré ženy ví, kde koupit koberec do dětského pokoje

Konečně je to tady, po nekonečných úpravách a několika měsíční rekonstrukci se můžete stěhovat do vysněného nového domova. Jistě to bude velká změna nejen pro Vás, ale také Vaše ratolesti. Tuto obrovskou změnu jim můžete zpříjemnit kvalitním vybavením do jejich dětského království, mezi něž bezpochyby patří také dětský koberec od Vopi.

Dětské koberce hrají pestrými barvami i nejrůznějšími motivy

Poslední dobou se opět stává trendem vybavovat dětské pokoje koberci. Na rozdíl od let dávno minulých nemusí koberec ležet na celé ploše podlahy, ale může být milým doplňkem. Dětský pokoj vzhledem ke svým obyvatelům má mnohá specifika. Dětský koberec změkčí tvrdou podlahu, zateplí ji a stane se tak jedinečným místem ke hraní. Kdo má již doma malé děti, velmi dobře ví, že právě na podlaze při hraní děti stráví spoustu času. Dětské koberce také zmírňují hluk a zabraňují poletování chomáčů prachu. Dětské koberce od Vopi se mohou stát součástí dětské hry a nadále rozvíjet dětskou fantazii. Z dětského koberce se může stát takové malé pomyslné hřiště. Některé koberce mohou být i tak zvanou didaktickou funkci, neboť mnohdy učí děti rozpoznávat barvy a tvary, písmena i číslice. Barvy dokážou působit také psychologicky, vhodnou barevnou skladbou tak můžete podpořit či naopak utlumit dětský temperament. Dětské koberce můžete vybírat v pestrých barvách a ozdobit tak dětský pokoj například červeným kobercem. Nejčastějším motivem dětských koberců jsou zvířátka, pohádkové postavičky nebo přímo celé výjevy. Může to být třeba často opakovaný motiv silnice nebo města. Již na první pohled se zamilujete do dětského koberce farma od Vopi.

Nášlapy na schody od Vopi

Při této příležitosti můžete nahlédnout také do portfolia nášlapů na schody www.vopi.cz/naslapy-na-schody/ a učinit Vaše schodiště bezpečnější. Kobercové nášlapy na schody jsou lemovány obšitím a jsou opatřeny hranou k dokonalejší ochraně schodu a držení jejich tvaru. Všechny typy nášlapů na schody se snadno očistí měkkým kartáčkem a mýdlem nebo pracím práškem.