Dokonalé šperky Coeur de Lion

Lidé se šperky zdobili již od počátku věků. Některé kousky složily pouze pro ozdobu, jiné byly výrazem moci. V průběhu staletí se jejich vzhled měnil až do dnešní podoby. I v současné době patří různé druhy šperků k dokonalým doplňkům každého oufitu a díky rozmanitosti si vybere opravdu každý.

Pokud patříte mezi milovníky designových šperků, prohlédněte se kvalitní kousky Coeur de Lion, které nabízí e-shop elbeza.cz.

Proč právě tyto šperky?

Neboť jejich styl je nezaměnitelný. Každý jednotlivý kousek je poznatelný hned na první pohled a to především nejen díky pečlivému zpracování, ale také kvůli avantgardním vzorům, které nabízejí nejen luxusní naušnice Coeur de Lion, ale celá kolekce, jež obsahuje také náhrdelníky, náramky a prsteny.

Z nabídky naušnic si můžete vybrat modely s klasickým naušnicovým zapínáním nebo naušice puzetkového stylu. Velmi oblíbené jsou kousky tvořené krystaly Swarovski v kombinaci s minerály a štrasovými rondelkami.

Pro výrobu jednotlivých kousků šperků se využívají ty nejkvalitnější druhy materiálů mezi něž patří především chirurgická ocel a stříbro, jež doplňují krystaly Swarovski® Elements. Kovy na většině špercích jsou ošetřeny pomocí zlacení, stříbření či rhodia, díky čemuž se velmi příjemně nosí a nepodporují vznik alergií.

Za klasiku jsou pak považovány kousky s kovovým rámováním doplněné barevnými akrylovými kostičkami.

V nabídce kolekce naleznete šperky určené pro každou příležitost, především náhrdelníky Coeur de Lion potěší každou ženu.

Všechny kousky, ač jednoduchého designu, jsou svěží, originální a neokoukané. Na první pohled zaujmou jemné detaily a dokonalé propracování. Mezi velké přednosti patří neotřelý a nadčasový vzhled. Kromě toho ladí s jakýmkoli stylem oblečení, jsou tedy vhodné jako pro každodenní nošení, tak i k příležitostem slavnostnějším.