Zubní zásah nemusí být utrpení

Čerstvě vytržená osmička? Ošetření infikovaných zubních kanálků? Příprava na zubní implantát? Nebo jiná stomatologická atrakce? Se špatně sevřenými rty s kapesníkem u opuchlých a stále ještě ztuhlých koutků úst závistivě pozorujete široký úsměv rozjařené kolegyně.

Tušíte, že vám ještě mnoho dní po zákroku vašeho dentisty do smíchu patrně nebude. Ale proč ne?

Nejste-li vyloženě masochisticky založená a fyzické utrpení úmyslně nevyhledáváte, není důvod proč se trápit.

A není řeč o otupujících analgetikách od rána do večera! Zbavit se bolesti, ale také otoku a nechtěného zánětu v zubní dutině, je možné pomocí enzymové léčby, která bolest jen nárazově netlumí bez řešení její příčiny, ale nastartuje úlevné hojivé procesy vedoucí mimo jiné i ke snížení bolestivých tlaků v ráně a celkově rychlejší rekonvalescenci poraněných tkání. A v konečném důsledku i rekonvalescenci vaší.

Pečlivě vybrané enzymy v léku systémové enzymoterapie Wobenzym, obdobné jako enzymy lidského organismu, zajistí přísun příslušných protilátek do míst, kde je jich akutně třeba a omezí intenzitu i délku vašeho utrpení na minimum.

Pokud vám tak již stomatolog nedoporučil, lék Wobenzym nasaďte s první stravou po zákroku v režimu 2x denně 7 dražé. Více na www.wobenzym.cz.