Uchovejte si vzpomínky na váš svatební den

Svatební den patří mezi velmi významné události života každého z nás. Vzpomínky na tento slavnostní den nám pomůžou uchovat kvalitní svatební fotografie, které zachytí jedinečné a neopakovatelné zážitky, jež jsou s touto významnou událostí spojovány.

Pokud chcete i vy mít stálou vzpomínku, objednejte si kvalitního svatebního fotografa, který vytvoří nádherné svatební fotografie zachycující pro vás tento významný den.

Jak vybrat toho správného?

Každý fotograf má své portfolio, jež zachycuje jeho pracovní styl a cit pro detail. Nechte si jej ukázat. Předem si rozmyslete vaše přání a požadavky a ty pak proberte se svatebním fotografem. Bude záležet nejen na vašich finančních možnostech, ale i na vašich představách. Focení svateb se neobejde bez fotografií z obřadu. Zajisté budete chtít i některé detailní snímky – svatební tabuli, následnou oslavu a samozřejmostí jsou i fotografie novomanželů se svědky a nejbližšími příbuznými. Tady na detailu opravdu záleží.

Velmi kvalitní portfolio naleznete na webu fotografa.

Martin Šístek – svatební fotograf

Martin Šístek je toho názoru, že dobrý svatební fotograf se musí na tak významnou chvíli, jakou je svatební den, perfektně připravit. Ve svém balíčku služeb nabízí nejen focení svatebního dne, ale i předsvatební fotografování s úpravou několika fotografií. Každý zájemce si tak může udělat představu o jeho práci. V případě zájmu pak nabízí svatební balíček, který obsahuje předem dohodnutý počet fotografií upravených, a to nejen z obřadu, ale i z průběhu celého dne, a dále pak fotografie neupravené a to vše na DVD/CD. Balíčky jsou individuální a lze je přizpůsobit přání klienta, domluvit lze i tvorbu fotoknihy či fotoobrazu.