Zaostřeno na plot

Ať už váš dům stojí ve městě, nebo na venkově, bude potřeba jej obehnat plotem. Plot bude sloužit jako zábrana proti všem, kteří by na váš pozemek chtěli neoprávněně vniknout, a vám dodají dostatek soukromí a pocitu bezpečí. Zvolte v takovém případě neprůhledný plot, který zastaví všechny zkoumavé pohledy kolemjdoucích i sousedů. Můžete vybírat ze spousty různých řešení, výběr záleží na vašich požadavcích, co od plotu očekáváte. Vyžadujete-li odolnost plotu a zároveň i pěkný design, vsaďte na betonové ploty.

Praktický i designový

Možná vás to udiví, ale betonové ploty jsou designově velmi vydařené a rozhodně nepůsobí jako vězeňská zeď. Ploty z betonu se hodí ke každému typu domu, zajistí stín, ochrání vás před nezvanými návštěvníky a zároveň vám nejlépe poskytnou soukromí. Betonový plot se vyplatí i tam, kde dům sousedí s rušnější silnicí, díky své konstituci bude totiž fungovat i jako protihluková stěna. Montáž betonového plotu sice není složitá, ale chce to čas, zkušenosti a svalovou hmotu, betonové dílce jsou totiž celkem těžké. Nemáte-li čas se stavbou plotu zabývat osobně, domluvte si montáž betonového plotu u profesionálů. Kulkabex, s.r.o. je firma, která vám zajistí betonový plot na klíč.

Máte-li pochybnosti, který typ plotu vybrat, podívejte se do vzorkové prodejny, kde můžete betonové ploty vidět na vlastní oči. Odborníci na oplocení vás zde ochotně provedou a vše si prohlédnete, abyste se mohli rozhodnout. Máte do Čáslavi dlouhou cestu? Nevadí, vyzkoušejte on-line vizualizaci betonového oplocení, zadejte parametry plotu, vyzkoušejte různé varianty a nechte konfigurátor vytvořit vizualizaci zvoleného plotu kolem vzorového domu. Získáte tak mnohem lepší představu, jak vlastně může betonový plot vypadat kolem vašeho domu. Inspiraci najdete také v galerii hotových realizací. Samotná montáž betonového plotu vás nebude nijak obtěžovat, montéři jsou samostatní, vše, co potřebují, si zajistí, a předají vám až hotový plot.