Zahalte se na zimu do stylového kousku

Jakmile se začíná ochlazovat, lidé ve svém šatníku hledají teplejší kousky, do kterých se mohou zahalit a které je zahřejí. Potřebuje i váš šatník změnu? Máte pocit, že váš kabát na zimu by už potřeboval vyměnit nebo alespoň nového kolegu, se kterým by se střídal? Pak před vámi stojí volba, musíte si pořídit nový zimní kousek.

Stylové a moderní

Výběr zimního kabátu je důležitý, ženy samozřejmě chtějí, aby byl moderní a krásný. Měl by samozřejmě slušet, hezky kopírovat postavu, popřípadě skrýt a potlačit jisté problémové partie. Také by měl být praktický, tedy musí být především teplý a hřejivý, ostatně proto si jej kupujete. Dají se vůbec tyto dvě věci skloubit? Máme pro vás dobrou zprávu, dají!

Slaďte zimní kousky

Dámské zimní kabáty najdete v mnoha různých variantách, barevných provedeních, materiálech, střizích i velikostech. K dispozici tak jsou stovky a stovky různých moderních a stylových kousků, vybrat si mohou opravdu všichni. Důležité je, vybrat si takový kousek, který vás bude vystihovat. Jste-li spíše sportovnější typ, pak se poohlédněte i po takovémto zimním kabátku, chcete-li naopak do svého šatníku přidat trochu elegance, pak sáhne po vysoce módním a elegantním kabátku.

Délka a zapínání

Klíčovým atributem pro výběr dámského zimního kabátku je také jeho délka. Kabáty mohou být hned v několika délkách, krátké, které jsou do pasu nebo pod zadek, pak delší, které bývají do půlky stehen či maximálně nad kolena. Pak jsou taky ty úplně dlouhé, které končí u kotníků.

Délku volte podle aktuální potřeby, nosíte-li spíše kalhoty, pak volte zimní kabát do poloviny stehen nebo maximálně po kolena. K sukni nebo šatům naopak zvolte dámské zimní kabáty, které se v pase mírně rozšiřují a vytváří příjemný dojem. Hodí se k nim dlouhé kabáty až ke kolenům, které skvěle zahřejí.