Vybíráme dámské hodinky

Stylové a pěkné hodinky jsou krásným doplňkem outfitu každé dámy či slečny. Někdy by ale mohl nastat problém s jejich výběrem. Jednak se na trhu s dámskými hodinkami nachází nepřeberné množství různých barev a tvarů, ale některé ženy musí mít své doplňky přesně sladěné. A právě zde by mohl nastat ten kámen úrazu. Naštěstí se nemusíte ničeho bát, protože výběr těch správných hodinek zase není těžký, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Máte ráda klasiku a jednoduchost?

Mezi ženami se samozřejmě nachází mnoho těch, které si potrpí na klasický vzhled a pokud možno na nikterak složité tvary. Pokud do této skupiny patříte, tak si v kategorii dámské hodinky určitě vyberete. Měly byste se zaměřit především na eleganci, abyste je mohla nosit nejenom do práce, ale také na procházky, popřípadě do divadla. Jsou dostupné většinou s ocelovým páskem, ale určitě narazíte i na hodinky s páskem koženým. Jednoduchost a krása tady hrají hlavní roli.

Potrpíte si na luxus?

Tím ovšem nechceme diskriminovat ty z vás, které si potrpí na luxus a dokonalý vzhled. Pro vás budou daleko lepší luxusní dámské hodinky Tommy Hilfiger, které se hodí ke všem vašim luxusním outfitům. Jako žena s kvalitními hodinkami pak budete působit elegantně a jemně dáte najevo své společenské postavení. Hlavním lákadlem těchto luxusních hodinek je pochopitelně nádherný vzhled a kvalitní použité materiály.

Milujete poslední módní trendy?

Jestliže se vyžíváte v posledních módních trendech, pak jsou pro vás jako stvořené dámské hodinky Guess. Tato značka si totiž přímo libuje v netradičních motivech, včetně odvážných materiálů. Je tedy jenom na vás, zda vystoupíte z šedé cesty monotónního designu a vydáte se daleko extravagantnější cestou hodinek Guess. Budete u nich překvapeny nejenom kvalitou použitých materiálů, ale také vodotěsností. To bychom u luxusních hodinek rozhodně nečekali.

Finální volba při pořízení dámských hodinek je samozřejmě stále na vás. Uvědomte si ovšem, který styl máte ráda a hodinky se vám potom vybírat o dost lépe.