Venkovní sauna

Saunováním ve volné přírodě se vracíme k původnímu smyslu saunování a tradicím. Tato záležitost je rozšířena především ve Finsku, kde najdete saunu na břehu každého většího toku. Finové staví sauny s oblibou na březích jezer, která pak rovnou využívají jako ochlazovací lázeň. V zimě skočí z rozehřáté saun rovnou do sněhu.

Sauna u vás na zahradě

I v České republice najdete pár wellness komplexů, které nabízejí sauny pod širým nebem, přestože tento styl u nás ještě není tolik rozšířený. Co je ale v nabídce, je venkovní sauna na míru, která může být postavěna na vaší zahradě. Pokud se vám tahle myšlenka líbí, pojďte si o ní přečíst něco více.

Sauna venku vypadá jako dřevostavba. Na první pohled působí jako dřevený domeček, chatka, sud nebo srub. Kolikrát nejde ani poznat, že se jedná o saunu. Díky službě sauna na míru bude sauna vytvořena přesně dle vašich požadavků a potřeb tak, aby na zahradě působila dobře.

Místo harmonie

Saunu můžete dotvořit nejrůznějšími praktickými i ozdobnými předměty. Základem jsou doplňky v podobě lehátek, stolků a židlí, díky kterým vytvoříte relaxační zázemí. Vhodně zvolená zeleň pak dodá místu nádech klidu, relaxu a harmonie. Bude to vaše zázemí, kam budete rádi chodit odpočívat. Oproti veřejné sauně to má své výhody, především takové, že nemusíte brát ohled na ostatní spolusaunující, vše je jen čistě na vás. Nepřijdete o soukromí a nebudete ničím rušeni.

Odborníci poradí

Je – li sauna vaším snem, obraťte se na naši firmu. My vám pomůžeme vaše sny proměnit ve skutečnost. Probereme s vámi veškeré detaily a navrhneme takové řešení, které se vám bude líbit. Budeme vám oporou jak při tvorbě návrhu, tak při samotné stavbě sauny. Rady od nás dostanete i ohledně péče a údržby, což je důležité, aby vaše sauna vydržela dlouho pěkná a funkční.