Užijte si dokonalý sex s kamarády schovanými pod postelí

Není nic špatného a ni neobvyklého, že naše tělo má své přirozené touhy. A proč bychom svému tělo měli něco odpírat? Pokud po nás vyžaduje erotické uvolnění, tak se prostě uvolněte a na nic přitom nemyslete. Popadněte svého partnera či partnerku a hurá do ložnice. Ovšem – pokud svou polovičku zrovna nemáte po ruce či nemáte vůbec, existuje pro tuto situaci mnoho pomůcek, které vám „ulehčí práci“ a uspokojí erotické touhy.

Co by vám v intimní výbavě nemělo chybět?

Nafukovací panny – Nestyďte se za tuto „náhražku“ ženy. Spousta mužů ji má schovanou pod postelí – tomu věřte! Klidně buďte jedním z nich a dopřejte si to uspokojení z „ženského těla“, které vám právě tato nafukovací panna dopřeje. Je obdařena několika nejoblíbenějšími otvory, které jsou co do komfortu při styku velice propracované, což ocení každý muž.

Venušiny kuličky – Tyhle kuličky byly dlouho brány jenom jako erotická pomůcka. Nicméně, věděli jste, že ženám pomáhají dokonce posilovat pánevní dno, což ocení převážně ženy s nastupující inkontinencí či po porodu. A věřte, že pokud si procvičíte pánevní dno, vaše milování vám přinese o dost hlubší prožitky.

Erekční kroužky – Muži velmi oblíbená sexuální pomůcka – zprvu je sice pro každého muže trochu obtížné si zvyknout na něco „navíc“, co na penisu zavazí, ale ihned po vyzkoušení si tyto kroužky zamilujete. Nejdůležitější je, abyste si zvolili správný tvar a hlavně velikost. Erekční kroužky výrazně zlepšují erekci, což zapříčiní, že penis je tvrdší a krev v něm cirkuluje delší dobu.

Vakuové pumpy – Další pomůckou pro lepší erekci hned po erekčních kroužcích je vakuová pumpa. Princip jejího fungování je takový, že na penisu vytvoří podtlak, což způsobí to, že se topořivá tělíska lépe naplní krví. Takže váš penis bude vybadat větší, a hlavně vaše erekce bude opravdu kvalitní. Vytvořené vakuum vám totiž zajistí skvělý sexuální zážitek a splnění vašich snů.