Kde Vám pomohou od bolesti pohybového aparátu?

Sužují Vás již delší dobu zdravotní komplikace a lékař Vám doporučil rázovou vlnu? Rehabilitační centrum Rehazone v Praze je odborným centrem, které poskytuje tuto léčebnou metodu, aniž byste zde museli čekat dlouhé měsíce v řadě. Bližší informace o Rehazone najdete zde www.rehazone.cz.

Rázovová vlna Praha Vám pomůže zmírnit bolesti v oblasti pohobyvého aparátu

Rázová vlna Praha má v medicíně dlouholetou tradici. Začala se totiž používat již v osmdesátých letech dvacátého století pro odbourání žlučníkových a ledvinových kamenů. Rázová vlna má totiž tu schopnost rozmělnit usazeniny, kterou jsou podobě písku vyloučeny z těla přirozenou cestou. Později se prokázalo, že rázová vlna může mít i blahodárný vliv na hojení měkkých tkání. Rázová vlna může pomoci rovněž při obnově hustoty kosti. Rázová vlna se od obvykle používaného ultrazvuku liší svou extrémně velkou amplitudou tlaku. Druhý rozdíl mezi ultrazvukem a rázovou vlnou spočívá v tom, že zatímco ultrazvuk tvoří většinou periodické kmitání, rázová vlna představuje samostatný puls.

Rehabilitační centrum Rehazone nabízí také zdravotní masáže

Rázovou vlnu se lze nejčastěji pou žít k léčbě syndromu patní ostruhy, při bolestivých onemocněních ramenních kloubů, onemocnění loketního kloubu či bolesti kolenního kloubu. Lékař Vám může předepsat rázovou vlnu také v případě, že se potýkáte s bolestmi v oblasti holenní kosti nebo s chronickou bolestí krční či hrudní páteře. Využití rázové vlny je skutečně mnohostranné. Rehabilitační centrum Rehazone však nabízí také kvalitní zdravotní masáže Praha, které lze kombinovat jako doplněk při jakýchkoliv zdravotních potíží s pohybovým aparátem. Řada zdravotních potíží vychází ze stresu a napjatého životního stylu. Zdravotní masáž působí na lidské tělo jako terapie, při níž lze odbourat nejen stres, ale také zmírnit bolesti a zlepšit krevní oběh.