Udržet děti v bezpečí je s reflexní vestou hračka

Všichni rodiče s námi budou jistě souhlasit, když řekneme, že bezpečí dětí je na prvním místě. Snažíte se, aby se nezranilo, jedlo jen zdravě, pravidelně se sportovalo, chodilo do školy a školky. Střežíte jej jako oko v hlavě a snažíte se, aby bylo veselé a šťastné.

Nikdo mu nesmí ublížit, rodičovský pud to nedovolí. Co však udělat navíc pro bezpečí dětí?

Problémy na cestě

Chodíte s dětmi do školy či do školky za snížené viditelnosti? Zimní měsíce bývají nejhorší, ráno je dlouho tma a odpoledne se zase brzy stmívá. Je navíc cesta, kterou každý den chodíte v blízkosti silnice či kus cesty jdete po silnici? V takových podmínkách se musíte zviditelnit, musíte dát o sobě a svých dětech vědět. Reflexní prvky jsou nutností a povinností pro všechny, dospělé i děti. Ty však můžete ochránit ještě lépe.

Reflexní prvky pro děti

Dětem denně vštěpujete, že při pohybu na silnici a v jejím okolí je nutno dbát na maximální bezpečnost. Musí být opatrní, chodit jen po kraji silnice, pokud je to možné, přejít na chodník, pořádně se při přecházení rozhlížet. I když to dětem vštěpujete dnes a denně, jejich stoprocentní bezpečí vám to nezaručí.

V šeru a během deštivého počasí je viditelnost opravdu snížená a může se stát, že řidič za volantem dítě přehlédne a to i ve chvíli, kdy přechází po přechodu, přesně tak, jak jej učíte. Toto nebezpečí můžete eliminovat. Ptáte se jak? Odpovědí jsou reflexní vesty pro děti, které můžete vybírat na https://www.altima.cz/5-detske-reflexni-vesty/.

Jakou vybrat?

Reflexní vesty Altima jsou přizpůsobeny právě dětem a jejich potřebám. Najdete je s potiskem, bez potisku, klasickým zapínáním na boku, vepředu a podobně. Děti si reflexní vestu oblíbí díky roztomilým a barevným potiskům a budou jí rády nosit. Jsou vhodné pro děti již od dvou let. Zajistěte i svým dětem bezpečí!