Toužíte po zářivém úsměvu?

Stydíte se kvůli svým zažloutlým zubům naplno rozesmát a neustále si rukou zakrýváte ústa i při běžném hovoru? Zdravý chrup ovlivňuje váš život možná více, než si myslíte. Ačkoliv máte dokonalý účes, oblečení vám padne, jako ulité a jste, jak ze škatulky, právě žluté a nevzhledné zuby mohou být důvodem, proč jste nevyhráli výběrové řízení, kterého jste se zúčastnili nebo vás nepozval na další rande, i když jste si skvěle rozuměli. Zuby ovlivňují celý váš zevnějšek a zářivý úsměv dokáže rozzářit celou vaši osobnost.

Vsaďte na jistotu

Existuje mnoho „zaručených“ babských rad, jak bílých zubů dosáhnout, ovšem většina z nich nefunguje nebo je to zdlouhavý proces. Bělící pásky jsou zaručeným způsobem, jak dosáhnout bílých zubů během krátké domy, aniž byste své zuby poškodili. Bělící pásky jsou důvodem, proč mají Američané tak skvostně bílé, kterými nás oslňují z televizních obrazovek.

Jak bělící pásky fungují?

I když si zuby čistíte několikrát denně, zbavíte je pouze povrchových nečistot. Žloutnutí nebo skvrnám od kávy, čaje či kouření cigaret pouze použitím běžné zubní pasty a zubního kartáčku nezabráníte.

Jednou z možností, jak dosáhnout bílých zubů je navštívit vaše zubního lékaře a nechat si od něj zuby odborně vybělit. Gel, který je obsažen v bělících páskách je totožný s gelem, který používají zubaři nejen v Česku, ale také právě v Americe.

Belicipasky.com je webová stránka, kde objevíte bělící pásky Crest, které jsou schválené Americkou zubní asociací a doporučuje je většina amerických zubařů a dentálních hygieniků. Na českém trhu je od roku 2001 a dnes je na špičce v bělení zubů.

Gel v zubních páskách Crest se nemísí se slinami a po celou dobu je v kontaktu pouze se zuby. První změny si všimnete přibližně za 3 – 5 dní a během dalších dní se budete zářivě usmívat na všechny strany.