Toužíte navštívit Chorvatsko?

Tato krásná země láká ke strávení dovolené ročně miliony turistů a z toho až 850 000 Čechů a jejich zájem nijak neklesá. Dovolená levně a krátká vzdálenost jsou hlavními důvody, proč je chorvatsko Čechy tak vyhledávané. Chorvatsko ovšem nabízí mnohem více. Průzračné moře, oblázkové pláže, krásná příroda, ale také výborné jídlo a přátelští lidé jsou důvody, proč se všichni do Chorvatska tak rádi vrací. Také vás láká navštívit tuto úžasnou zemi? Základem každé dovolené je sehnat skvělé ubytování za příznivou cenu na dobrém místě. Na ubytovanivchorvatsku.cz naleznete velké množství apartmánů, hotelů nebo vil k pronajmutí na libovolnou dobu.

Ubytování bez cestovní kanceláře

Ať už vás ke strávení dovolené více lákají ostrovy Chorvatska nebo pevnina či samotný Dubrovnik, na ubytovanivchorvatsku.cz vám vyjdou vstříc se všemi vašimi požadavky a ubytování zde nalezne náročnější zákazník i ten, který chce spíše ušetřit. Společnost je v přímém kontaktu s majiteli apartmánů, hotelů a vil, které jsou nabízené k pronajmutí. K dispozici jsou i kempy s chatkami. Odpadají tak vysoké poplatky cestovním kancelářím a vy tak můžete ušetřit vysokou finanční částku. Na stránkách si prohlédnete všechny nabídky rozdělené nejen podle druhu ubytování, ale také podle konkrétního místa, které toužíte v Chorvatsku poznat.

Za ušetřené peníze můžete navštívit například Plitvická jezera, která se nachází Licko-senjské župě v Chorvatsku. Jezera proslavil slavný film Poklad na Stříbrném jezeře natočený podle slavných Mayovek o Vinnetouovi. Národní park, ve kterém se jezera nachází patří k nejkrásnějším skvostům Chorvatska.

Jak do Chorvatska?

Cesta do Chorvatska není tolik náročná, jak by se mohlo zdát. Proto mnoho turistů jezdí vlastním automobilem, ale k dopravě můžete použít i autobus nebo letadlo. Autobusová linka do Chorvatska je přímá a vy se tak nemusíte o nic starat. Pokud se rozhodnete jet vlastním autem, ujistěte se, že na to vaše auto stačí. Pokud ne, uvažujte o autopůjčovně, kde máte jistotu, že bude auto v perfektním technickém stavu.