I muži milují unikátní oblečení

Stylové oblékání není výsadou pouze žen, ale i muži milují unikátní oblečení.

Pokud zavítáte na e-shop utopystore, můžete si zde vybrat z celé řady originálních kousků, které jsou šité v ČR a to z velmi kvalitních španělských a italských materiálů. Žádné oblečení se neopere a bude jako nové po dlouho dobu a to díky kvalitě materiálu a sublimačnímu tisku.

Velmi oblíbené jsou stylové mikiny, které jsou vhodné pro neformální setkání s přáteli, ale také jsou ideálním doplňkem pro sportovní aktivity i chvíle odpočinku.

Pánská letní kolekce

Tato kolekce nabízí neotřelý a originální styl oblečení, které vyniká nejen potiskem, ale i padnoucím střihem. Je navržena tak, aby dokonale zapadla do každého pánského šatníku. Velmi oblíbenými kousky jsou pánské kraťasy či trička. Nabízejí nejen originalitu a styl, ale také pohodlí, které je při nošení velmi důležité.

Ve světě mužů se dají vhodně zvolené kraťasy párovat téměř s jakýmikoli druhy oblečení. Lze je doplnit tričkem, tílkem a dokonce i košilí. V široké nabídce totiž naleznete kraťasy nejen sportovní, ale i elegantní. Je však potřeba zvolit ten správný střih. Pánské postavě lépe padnou kraťasy spíše kratší a to od půlky stehen ke kolenům. Delší modely opticky zkracují nohy.

Tato kolekce je vhodná nejen pro sportovní aktivity a to díky funkčním materiálům, které byly pro její výrobu využity, ale jednotlivé kousky využijete i na neformální schůzky či setkání s přáteli.

Pánské mikiny

Tento kousek oblečení zajisté nechybí v žádném pánském šatníku. Je to univerzální kousek oblečení, který muži využívají v každém ročním období a to díky široké nabídce střihů, barev i materiálů.

Pro neformální setkávání s přáteli či chvíle odpočinku můžete zvolit kousky odvážnějších designů i barev.

Chcete – li mikinu používat pro sportovní činnosti nebo aktivity outdoorové, volte kousky prodyšné a funkční.

V případě, že si mikinu pořizujete do práce nebo na odpolední procházky, sáhněte do nabídky modelů střídmějších barev a střihů.