To nejlepší ze španělských potravin na náš trh dováží společnost BMC Brno

Máte svoji restauraci, pekárnu, jídelnu, vlastníte vinotéku, bar, relaxační studio nebo jiný typ společnosti, kde připravujte jídlo a nápoje? Pak se vám mohou hodit kvalitní, prověřené, chutné, jednoduše ty nejlepší španělské potraviny, které se k nám ze Španělska dováží. U nás je koupíte díky společnosti BMC Brno s téměř třicetiletou praxí. Tamní výrobce, pěstitele i chovatel zná dokonale, ví, kde nakoupit, abyste vy, coby její zákazníci, měli na talíři to nejlepší.

Rajčata na mnoho způsobů

Nejen pizzerie, ale i klasické restaurace a výrobny potravin potřebují denně drcená rajčata a jiné podoby této lahodné, populární zeleniny. Kupříkladu drcená rajčata obsahují jen rajčata a rajčatovou šťávu, jsou kvalitní a nenajdete v nich zbytečné přídavné látky Polpa Fine di Pomodoro v plechovce vám budou k ruce při přípravě polévek, omáček, ale i při dochucení různých jídel. Balení 4 050 g je velké ideálně pro velkoobchodní sítě, restaurace nebo sítě Horeca.

BMC Brno ale dováží i rajčata sušená na slunci ve slunečnicovém oleji, rajčatovou omáčku na pizzu, Pizza Salsu kořeněnou i přírodní, drcená rajčata v 10 kg bag in box, rajčatový protlak, loupaná rajčata…

Využijte kvalitní a zdravou citronovou šťávu

Nejen zeleninu potřebujeme při vaření. Vhod vám v mnoha případech přijde citronová šťáva 100 % v litrovém, 0,5 l nebo 3 l balení. Nese název Silimón a na výrobu 1 l této šťávy je použito 3,6 kg čerstvých citronů. Tak, jako běžný citron, slouží i šťáva ke každodennímu použití do limonád, koktejlů, míchaných nápojů, sladkostí, polev…

Podívejte se do obsáhlého katalogu všech produktů, které BMC Brno přiváží, a vyberte si vše, co vám přijde vhod. S kvalitou a plnou spokojeností si můžete být předem jisti. Více informací i všechny kontakty najdete na webových stránkách katalog.bmcbrno.cz.